• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Motorář z okolí Brna

Epo

nový člen
4
Ahoj, zhanam kontakt na dobreho odbornika na motory v okoli Brna.

Mazda 6 GG, po FL, motor 2.0 108kW
Stalo sa to pri jazde s malym mnozstvom oleja, v ostrej zakrute sa zacal z motora ozyvat kovovy klepavy zvuk, ktory silnie s vyssimi otackami.
Auto som dal do servisu, kde pozreli motor (nerozobrali ho cely) a hlasili vydrete hydrostely (resp. tie podlozky co maju tieto motory miesto hydrostelov). Zhodili olejovu vanu, nenasli tam vraj ziadne poskodenie ani bordel, salky (saly) su v poriadku, nic nie je na pohlad zadrete.
Bohuzial sa uz 2 mesiace nevedia dopracovat k rieseniu - preto zhanam seriozny servis, ktory by sa na to pozrel a pomohol mi.
 
Na Slovensku jedného poznám je cca 25km od Hodonína. Keď tak môžem dať kontakt.

Odoslané z SM-G900F pomocou Tapatalku
 
Mozes prosim do spravy? Len sa bojim, ze za odtah zaplatim viac nez za celu opravu.
Kazdopadne diky :)
 
Co autorizák v Brně? Tam ty podložky budou mít a hravě je vymění. Nebo to dovez do Auto Efekt ve Zlíně, taky autorizák a jsou tam super servisáci.
 
Ten Brnensky ma napadol, niektore autorizaky maju ale mizernych servisakov. Oplati sa im nieco zverit do ruk?
 
Neznám brněnský autorizák, ale jako autorizák minimálně budou mít návod na to, jak ty podložky vyměnit.
 
No a poznas niekoho priamo v Brne? Bol som v Pavlicich a radsej by som siel niekde priamo v Brne, samo ze nafta...
 
este som si spomenul, ze ked mi dymila 626, tak som daval robit vybrus a pretesnenie motoru do jedneho autoservisu v brne na ulici Samalova

bohuzial uz si nepamatam meno toho servisaka a nemam na neho ani telefon, ale bolo to tuto ako ukazuje panorama vo dvore uplne nakonci https://goo.gl/B3vuA9
 
Ahojte. Shanim nejakyho fakt frajera na naftove motory, potrebuji udelat podlozky pod vstriky. Muj mechanik je sikovnej ale ma silene moc prace a nechce se mi cekat mesic. Prosim o doporuceni. Idealne Brne.
 
Co jsem se ptal v autorizovaném, tak za to chtějí 5000,- Kč. Nevím jestli si nezávislý servis řekne méně.
 
To je silena cena si myslim. Na to ze podlozky stoji vsechny 4 do 100kc tak nechapu tu cenovku. I kdyby byla prace cca 1000kc tak vic jak 1100kc bych za to nedal
 
lidi maji moc penez a tak opravuji co se da a servisy nemaji cas...i ja cekam na vymenu oleje 3 tydny.
 
jinak zkus zavolat tomuhle servisakovi,ma servis nekde u cejlu,ja u nej mel mazdu na malickosti,ale pak nemel cas a ja si nasel jineho.Radim 603 581 492
 
To je silena cena si myslim. Na to ze podlozky stoji vsechny 4 do 100kc tak nechapu tu cenovku. I kdyby byla prace cca 1000kc tak vic jak 1100kc bych za to nedal
Nejde o podložky (orignály jsou dražší, jestli se nepletu, tak dokonce za jednu chtějí 500,-), ale o tu práci. Za hodinu ti to nikdo neudělá. Jenom si představ, že víko dolů, vytáhnout vstřiky (pokud nejdou, tak se čas prodlužuje), pokud jsou vytaženy, tak se dají podložky a vše vrátit zpět. Potom sundat vanu, vyčistit sací koš a opět dát vše dohromady. V cenách práce autorizovaného servisu je to prostě tak. A nikdo ti to za 1000,- Kč dělat nebude, už jsem to řešil v nezávislém servise a nebylo to o moc levnější.
 
Já znám jenom machry na naftové motory, takže bohužel neposloužím. S benzínem všechny odkazuji na @Max6 , ale v tomto případě by to bylo za odtah do Příbrami taky za hodně peněz :)
Zdravím, máte zkušenost s někým kdo dělá čistění, případně seřízení vstříků na naftu, jihomoravský kraj?
 
Back
Top