• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

diesel Motory SH s SCR (močovinou) od 2018

Ceman

nový člen
1
Pekny den,
Zvazujem kupu mazdy cx5 r.v.2018 objem 2,2 diesel 110, alebo 129 kw motor. Su tieto motory uz vyladene, vychytane muchy, ako pri starsom type napr. r. 2015 kde mali poruchy motora / vacky,turbo atd./
Mozmo sa o tychto verziach menej pise, lebo si to mozno riesia este v zaruke v servisoch???
Odporucali by ste mi kupu???
Aka je realna kombinovana spotreba na 110 kw ???
a na 129 kw motore ???
pripadne na benzine ????
Dakujem za info.
 
Tyto motory mají výkony 110 a 135 kW a mají SCR, v případě CX-5 jde o VIN s koncovým číslem vyšším než 750000. Pokud SCR nemají, je to ten problémový typ. Otazník stačí vždycky jen jeden. Např. @Sikyl jej má v autě, tak třeba ti napíše.
 
Ak vyslovene nepotrebuješ diesel tak ho neber ale zober benzín. Budeš mať bezproblémovú údržbu.
 
Já mám ve své Mazdě CX5 motor 2017SH 129kW, AT 4WD, najeto 74 000 km, zatím absolutně bez problémů, nádherný zátah, klidný chod, rozvody řetěz, olej měním každých 10 000 km, používám výhradně značkový olej Mazda DPF. Spotřeba město a dálka, tedy kombinovaná 6,6 l/100 km. Já ne tento typ motoru nedám dopustit.
 
Ještě bych rád věděl zda je v motoru Mazda CX 5 diesel 2,2 rozvodový řemen nebo řetěz.
Děkuji za odpověď
 
Back
Top