• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor MPS nestartuje

wrecko

člen KLANu
28
Zdar borci,
MPS normálně startovala bez problemů, včera jsem měnil ojniční ložiska a po doskládání motoru zpět, otočím klíčkem a jen cvakne relé a nic se nestane ve startéru nic necvakne ani netočí. Díval jsem se jen zběžně na kabely a nic jsem nenašel přetrhlé nebo poškozené. Napadá někoho něco ?
 
Ak si to poskladal ok musí,ale keď len cvakne-baterka,káble na baterke(ten mínus dosť oxiduje ,štartér
 
Čau chlapi, chci se zeptat, budu shánět přední nárazník na MPSko (nějakej ňouma do mně najel u Kauflandu a zmizel) a servisak Mazdy mi řekl, že to má speciální čumák a na výměnu si musím sehnat ten správný. Nevíte, jestli je to pravda, nebo mě chce jen oškubat? Případně pomoc kde to sehnat? Nesnesu pohled na tu nedokonalost ?
 
Tak MPS má jiný nárazník než sériovka, můžeš tam možná dát i normální, ale nebude to ono
 
Právě jsem si nebyl moc jistej, jestli mě jen nechce natáhnout, což beru jako dost reálné. Našel jsem nějaké nárazníky na webu s tím, že se dají lakyrnikovi a mělo by to vyjít za nějakých 10k. Věděl jsem, že pokud se bude něco shánět, tak to bude trápení, ale nemám ve svém okolí nikoho na Mazdy a už vůbec ne na MPSka. Děkuji za radu.
 
Jak si dopadl s tím nárazníkem? Jsou stejné? Podle mě, vzhledem k tomu, že jsou jiné blatníky, tak nárazníky budou jiné
 
Back
Top