• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika MZD Connect nově s Android Auto a Apple CarPlay

Betatestovanie už nie je potrebné, to bolo aktuálne keď ešte nešla normálnym spôsobom stiahnuť verzia 9. Teraz už je bežne k dispozícii 9.1

Je fakt, že na mobile sa to v spustenom AA neukáže, tam sa dajú spustiť len GM a Waze. Ale v aute to na výber je (ak sa to teda pridá do toho menu), to je trošku zvláštne.

Včera som si všimol zaujímavú vec v navigovaní v pruhoch - ak sú na križovatke súbežné dva pruhy rovno, ale na ďalšej križovatke sa bude odbočovať napr. doľava tak sú zvýraznené oba rovné pruhy ale ten lepší (ľavý) je podčiarknutý. Toto sa hodí napríklad v Prahe na magistrále kde sa občas mení priamy pruh na odbočovací.
 
Poslední úprava:
Používáte někdo Sygic v Android Auto. Pokud ano , jak jste spokojený - např v porovnání s Waze. Jestli se vyplatí zaplatit extra za to připojení do AA.
 
Ja som Waze odinštaloval,používam Sygic a MapyCZ a obe by som dal na rovnakú úroveň.Mám aj origo mazda navigáciu,ktorú používam kvôli
HUD-displeju.
 
Nevíte prosím, jestli jde nějak nastavit, aby vám hlasové pokyny navigace netlumily hudbu přehrávanou z flashky? Při navigování přes Mapy.cz na Apple Carplay...
 
Nevíte prosím, jestli jde nějak nastavit, aby vám hlasové pokyny navigace netlumily hudbu přehrávanou z flashky? Při navigování přes Mapy.cz na Apple Carplay...
Navigace je nadřazena ostatním spuštěným médiím. Ztlumí přehrávání v okolí řidiče (reproduktory) a zesílí pokyny navigace. Je to záměr. Jsem přesvědčen, že to nepůjde změnit, ale mohu se mýlit.
 
Sikyl,ano to chápu. V mobilu ty dvě bubliny mám znázorněné,ale v AA na obrazovce se mi nezobrazí. Já jen,jestli to máte stejně nebo je chyba jinde.
 
Sikyl,ano to chápu. V mobilu ty dvě bubliny mám znázorněné,ale v AA na obrazovce se mi nezobrazí. Já jen,jestli to máte stejně nebo je chyba jinde.
Musím se podívat v autě, ale upřímně zrovna tato koupená navigace je v mobilu úplně jiná, než přes Carplay v autě. Mě osobně úplně irituje obrovské modré okno v levém horním rohu s naváděním do pruhů. Nejde změnšit a zabírá obrovskou plochu a odvádí pozornost. Až budu v autě tak to vyfotím, jak to mám.
 
Nevíte prosím, jestli jde nějak nastavit, aby vám hlasové pokyny navigace netlumily hudbu přehrávanou z flashky? Při navigování přes Mapy.cz na Apple Carplay...
Je to vlastnost, ne chyba. V nastavení menu infotainmentu lze pokyny vypnout nebo úplně ztlumit. Pokud jsou ovšem zapnuté, tak potlačují muziku. Další možností je vypnout při spárování telefonu přes BT média (nastevení bluetooth ponechat pouze hovory) a nechat si pokyny diktovat z mobilu. Takto to mám já.
 
taky to ztišování nenávidím a nelze s tím nic dělat. Obzvláště, když člověk něco poslouchá a začne být živo na nějakém WhatsApp chatu, to bych vylítl z kůže :-/ :D (vím, že se dá u WA vypnout upozornění)
 
Teď tomu asi nerozumím. Já mám zatím jen originální Mazda navigaci a tam jsem to eliminoval jednoduše tím, že jsem v navigaci ztisil na 0 navigační pokyny. Tahle varianta nefunguje u Waze Google maps nebo mapy.cz v AA?

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Teď tomu asi nerozumím. Já mám zatím jen originální Mazda navigaci a tam jsem to eliminoval jednoduše tím, že jsem v navigaci ztisil na 0 navigační pokyny. Tahle varianta nefunguje u Waze Google maps nebo mapy.cz v AA?

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
Jde o to, že já chci slyšet hlasové pokyny navigace a současně bez ztlumení levého reproduktoru v tu chvíli poslouchat hudbu :) Doteď jsem měla v autě úplně zvlášť připojenou navigaci TomTom, takže mě to nemuselo trápit. Ale když je navigace přes Carplay, tak je to přerušování hudby na palici :D

Nicméně to, co píše @Doofer by mohlo být řešení, díky!
 
Mimochodem při přehřátí sw do infotaimentu pro nový AA modul zřejmě přijdu o veškerá nastavení a uložení oblíbených?

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Mimochodem při přehřátí sw do infotaimentu pro nový AA modul zřejmě přijdu o veškerá nastavení a uložení oblíbených?
Dělali mě to v autorizáku při 3.garančce. Zmizel jen záznam průměrných spotřeb (ty sloupcové grafy). Jinak vše zůstalo nastavené, jak to bylo předtím.
 
Back
Top