• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Nadměrné vybíjení autobaterie

Tady toho máš 3 strany, stačí pročíst a zjistíš, že opravdu nejsi první. Navíc je tam i několik tipů na co se zaměřit.

Díky v Policku hledat jsme toto téma nenasel. Pokud teda mohu pozadat adminy o správně přesunutí.
 
Trochu oživím téma a přidám svoji zkušenost. Mazdu jsem před časem nechal pár dní v servisu aby zkontrolovali co vybíjí baterku. Závěr byl, že na nic nepřišli, kontrolovali i alternátor, ten taky v pohodě. Tak zkouším jestli to není nějakou pojistkou. Nebylo, tak teda jsem se zde dočetl, že problém může dělat bluetooth modul.

Tak jsem ho vymontoval a sledoval jak se bude vybíjet baterka. Předtím se vybíjela tempem asi 0,2 V za den. Po odpojení bluetooth to bylo asi 0,05 - 0,07 V za den. Takže jsem rád, že jsem to vyřešil :). Btw. ten modul je vyrobený v Mexiku, myslím si, že kdyby si ho Mazda vyrobila sama tak ještě slouží.
 
Back
Top