• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

benzín Nákup ojeté Mazdy 6 s 2.5 141 kW

Petr1234

nový člen
2
Zdravím,

už nějakou dobu projíždím všechny možné příspěvky a porovnání dostupných bazarových verzí Mazdy 6.
Po delším hledání se mi podařilo najít nadějnou nabídku bez vypínání válců:


Neviděl někdo to auto na živo?
Případně je schopen mi vytáhnout kompletní historii?

VIN JMZGL623801543719

Podle webu už se ho pokoušejí prodat přes půl roku, což mě trošku znervózňuje.

Předem díky za jakékoliv info či radu.
 
Vypadá fakt krásně 😍 Pokud to nemáš přes půl republiky, zajeď se na ni podívat přímo. Případně zkus napsat prodejci, že bys měl zájem a jestli by ti historii a např. Cebii neposlal. Já když jsem vybíral pro ženu Pažouta, tři prodejce jsem o Cebii takto požádal a všichni mi ji poslali. Nikdo s tím neměl problém ani za to žádný nic nechtěl. Většina prodejců auto bez Cebie ani nevykoupí, takže ji určitě mají a snad i pošlou. Takže přeju šťastný výběr 😉

A moje Mazdice stala na bazaru určitě víc než půl roku a ničemu to nevadilo, prostě čekala na mě no, osud 😉
 
Už jsem se o tenhle vůz zajímal a zjistil jsem,že vůz má důlky po kaštanech,lakovaná celá pravá strana a hodně obité víko kufru.(tohle mi řekl prodejce).Vůz vlastnila žena.Vadí mi,že i když je to dvaapůlka,tak nemá adaptivní tempomat.Ohledně slevy na místě-max. 10000Kč.
 
Je to tak, vypadá pěkně pouze na foto. Koukám, že už je o 40 000 levněji než před měsícem :)
Byl u mě Mazďák na ledkování, který nakonec koupil jinou a tohle je prý pěkně dorasovaná chudinka.
Ale zase teď za tuhle cenu, pro toho kdo nečeká top stav asi zase proč ne, kór kdyby se dala ještě cenově trochu stáhnout :)
 
Pokud se jedná jen o kosmetické vady a technicky je auto v pořádku, tak by to ještě nemusel být takový problém. Extra pokud by šla cena ještě dolů.
 
Tak treba i ty sedacky/interier jsou teda dle meho v otresnem stavu (treba pekelne olesteny a nejak divne "potrhany" volant)... Prijde mi, ze uz takhle z fotek vypada to auto z inzeratu tak na 250 tis km, a dostat ho do takoveho stavu za 90 je umeni (taky jsem prodaval 2017 Sestku se 70tkm, a i u te bylo vsechno skoro jak na nove).

Vcera jsem do inzeratu fotil ty sve, 4.5 roku a necelych 50 tis km. Tak ciste pro srovnani:
IMG_2150_Original.jpeg
 
Tak treba i ty sedacky/interier jsou teda dle meho v otresnem stavu (treba pekelne olesteny a nejak divne "potrhany" volant)... Prijde mi, ze uz takhle z fotek vypada to auto z inzeratu tak na 250 tis km, a dostat ho do takoveho stavu za 90 je umeni (taky jsem prodaval 2017 Sestku se 70tkm, a i u te bylo vsechno skoro jak na nove).

Vcera jsem do inzeratu fotil ty sve, 4.5 roku a necelych 50 tis km. Tak ciste pro srovnani:
Zobrazit přílohu 50466
Budete tedy tu šestku prodávat?
 
P5008 mame objednany, se zaplacenou zalohou, ale jeste nemam potvrzeny vyrobni tyden - zatim ji nabizim jen tak potichu mezi znamymi a takhle navolno bez inzeratu, s tim ze definitivne budu vedet asi koncem brezna. Fotky jsem fotil vcera, protoze svitilo slunicko a v nedeli jsem mel chvilku cas auto umyt a vysat. Ale kdyby se treba uz dopredu nekdo chytil, jako s tema predchozima autama, kdy jsem to nakonec nikdy na bazos apod. davat nemusel. Ale nase bude v nabidkach vypadat draha, ceny se zvedly i za posledni rok, co prodejcum dosly zlevnene skladovky a predvadecky... zatim jsem si psal s jednim clovekem pres Mazda CZ klub na Facebooku, ten se mi ozval na muj komentar tam pod jinym inzeratem, cenu jsem mu nabizel 636 tis s tim, ze pocitam s nejakou drobnou slevou (ja mam v hlave symbolickych 626 :)), coz mu prislo ok, ale neni rozhodly pro Sedan.
 
Back
Top