• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Nastavení výšky sedačky u spolujezdce

Michall

rodinný člen KLANu
925
Zdravím skorokolegové :) Příští čtvrtek má dorazit moje M3 SDN bez luxury paketu. Nemám rád kožené sedačky, takže jsem oželel El. Nastavování sedáku řidiče. K mému zděšení jsem ale nyní zjistil, že El. Sedačky nemají Nastavování výšky sedačky u spolujezdce. Aspoň v severní Americe ne. Při zkušební jízdě mne ani nenapadlo se na toto ptát, považoval jsem to za samozřejmost. Navíc v popisu "standardní výbavy" je uváděno, že jaou výškově nastavitelné sedáky oby. Jak je to v případě Evropy a klasických sedaček? Díky moc za případné informace ;)
 
Za ty ceny co jsou v auta v USA se není čemu divit. CX-5 KE byla o 25% levnější v porovnatelné výbavě Revolution Top vs GT (tenkrát top výbavy jak v CZ tak v USA)....
 
Za ty ceny co jsou v auta v USA se není čemu divit. CX-5 KE byla o 25% levnější v porovnatelné výbavě Revolution Top vs GT (tenkrát top výbavy jak v CZ tak v USA)....
Stejně nepochopím, proč nejsou ve volitelné výbavě, například mezi int. příslušenstvím, zadní výdechy klimatizace. Moc rád bych si za to připlatil.
 
Velkou individualizaci si můžou dovolit automobilky co jsou na tom finančně lépe než Mazda a doprava auta k zákazníkovi je "lokální". Z japonců co znám Mazdu a díval jsem se na Subaru se na individualizaci nejhraje, končí to max u příslušentsví instalovaného u dealera.
 
Velkou individualizaci si můžou dovolit automobilky co jsou na tom finančně lépe než Mazda a doprava auta k zákazníkovi je "lokální". Z japonců co jsem znám Mazdu a díval jsem se na Subaru se na individualizaci nejhraje, končí to max u příslušentsví instalovaného u dealera.
Jo, to je pochopitelný. Kdyby výdechy zamaskovali cenou do výbavy, to by 99% lidí uvítalo také.
 
Ahoj, chci se zeptat, zda ma Mazda 3 BP od urciteho roku vyroby pouze sedou barvu interieru? Byl jsem se na jednu podivat, v Mazde v Nemecku (2020) a pan mi tvrdil, ze uz delaji jen sedive barvy uvnitr.
Je to opravdu tak? Vnejsi barva Polymetal Grey.

Diky predem
 
Back
Top