• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Nechápu audio systém NB-1 (2DIN montovaný před FL 2015)

Mám už auto po záruce a asi mi jebne poslouchat furt stejnej song po každém nastartování, když mám nastavenou hudbu z USB. Je tu někdo, kdo by to dokázal fixnout? Kolik za to chtějí v autorizáku?
 
Hodně, tak desítku. Řeší to výměnným způsobem, z Holandska objednají repasovaný modul handsfree s novým firmwarem a až dorazí, vyškubne se ten tvůj, co je k nahmatání nad skříňkou před spolujezdcem a dá se nový. Tvůj zase pošlou do Holandska. Holanďan si za flashnutí a celou tu logistiku bere hrozný eura a Mazda si taky přisadí. Fixnout levněji by to dokázal jen zručný elektronik, co si přečte něco o použitém HW a bude mít k dispozici flashnutý modul plus nějaké ty převodníky pro flashování...
 
Hmmm... to je skvělá zpráva :D To si to asi asi radši nechám tak, jak to je teď.
 
Poslední úprava:
btw - klasické hudební CD tohle nedělá, nezkoušel jsem to někdo i s MP3 na CD? (komu ale při tom taky zlobí USB).
 
MP3 nebo M4A soubory na CD si to pamatuje. Stejně jako si pamatuje NB-1 montovaná do prvních CX-5, kde je USB port připojený přímo na jednotku a ne oklikou přes Bluetooth handsfree modul.
 
Problém se týká jen USB flash pamětí. CD s MP3 u mě hraje v jakémsi shuffle módu, kdy nerespektuje pořadí vypálených souborů, ale neřeším to. Japonec a elektronika už není, co kdysi bývalo...o_O
 
Problém se týká jen USB flash pamětí. CD s MP3 hraje v jakémsi shuffle módu, kdy nerespektuje pořadí vypálených souborů, ale neřeším to. Japonec a elektronika už není, co kdysi bývalo...o_O
Pokud je to otagované (ID3V2), není problém. Fungují i playlisty...
 
Back
Top