• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Nefunguje sdružený ovladač u NB-1

mikimix

nový člen
10
Zdravím. Chtěl bych se zeptat. Koupili jsme Cx 5 ročník 2013, 2,0 benzín z jednoho bazaru ve Znojmě. vše je ok, ale za nějaký den jsme si všimli, že nefunguje ten ovladač u řadící páky. nereguje vůbec nic. Na rádiu dotykově jede vše kromě NAV. To tlačítko nic nedělá ani na rádiu. Ale to je podle mě protože tam není SD karta, kde se dávají mapy. Ani nevím kde to SD by mělo být. Pod opěrkou jsou jen usb a podle netu jsem našel, že ještě by mělo být pod volantem v takové přihrádce po levé straně, ale to je hluché. Navigace mě moc netrápí, ale proč nejde ten joystick. nějak se to zapíná ? nějaká zkušenost ? Díky
 
Tady na tohle to reagovalo, pouze na otočení. Obě strany šly. Zbytek co jsem kódu co jsem našel na googlu se toho ovladače netýkaly.
IMG_20210422_205025.jpg
 
Poslední úprava moderátorem:
Back
Top