• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Nefunkční 6 CD Changer - zaseklé CD

Natural

správce
Člen týmu
5 208
Setkal jsem se celkem často s tímto problémem. Rádio jsem měl rozebrané, ale výsledek žádný. Pokud má někdo nějaké info, tak se klidně může podělit.
Já rozebíral, protože mi v rádiu něco chrastilo. Zjistil jsem, že žádné CD tam není. Hned při otevření vrchní části jsem zjistil co tam chrastilo, páč vypadla taková malá plastová věcička.

Ještě jsem myslel, že to dělala zaseklá dvířka. Trochu jsem pohnul plíškem aby dvířka mohla volně chodit. Dokonce mi tam šlo plynule zasunout CD s příhodným názvem "Čím to je" :D Ale po připojení do auta žádná změna. Pořád hlásá DISC FULL. Jinak stále zvuky žádné, takže asi KO motorek.

Já tento problém "vyřešil" zakoupením redukce 3,5jack/3,5jack a poslouchám hudbu z mobilu přes AUX v loketní opěrce. Musím uznat, že od CD jsem si rychle odvykl :)

Opět fotky staršího data :cool:
 

Přílohy

  • 2013-03-02-508.jpg
    2013-03-02-508.jpg
    47,4 KB · Zobrazení: 48
  • 2013-03-02-510.jpg
    2013-03-02-510.jpg
    55,4 KB · Zobrazení: 46
  • 2013-03-02-512.jpg
    2013-03-02-512.jpg
    50,1 KB · Zobrazení: 47
  • 2013-03-02-515.jpg
    2013-03-02-515.jpg
    57,9 KB · Zobrazení: 47
  • 2013-03-02-517.jpg
    2013-03-02-517.jpg
    72,9 KB · Zobrazení: 47
  • 2013-03-02-518.jpg
    2013-03-02-518.jpg
    78,1 KB · Zobrazení: 48
  • 2013-03-02-520.jpg
    2013-03-02-520.jpg
    68,2 KB · Zobrazení: 47
Tento problém jsem měl na GG a neřešil jsem to a prodal jsem to i s nefunkčním CD-changerem. Ten jsem měl demontovaný a měl i na opravě, ale jelikož odborníci z Mazdy mi to jakože opravili, tak jej ještě víc rozbili. Byly tam urvané nějaké packy.

U GH mi to funguje bez problémů. Stejně používám AUX nebo rádio.
 
Já si říkal že bych mohl vyzkoušet po skoro roce co mám mazdu jestli funguje changer a zjistil jsem že tam nejdou zasunout CD ale píše že je prázdný

!!RE: tak se omlouvám, ale asi chyba lidského faktoru, nevěděl jsem že se první musí zmáčknout načíst (LOAD) a až se vybere pozice cd v měniči tak se otevřou dvířka načte ho to.!!
 
Poslední úprava:
Tak já už nefunkční changer vyřešil. Pomohl @Moriarty s velice výhodnou nabídkou funkčního kusu, tak se nedalo odmítnout :) Tímto velký dík ;)
 
Neporadil by mi někdo, jestli je u M6 GH před FL nějaký rozdíl mezi CD přehrávačem v rádiu bez Bose a s Bose? Mám bez Bose a mám možnost sehnat rádio z auta s Bose audio systémem s funkčním CD, tak jestli to půjde přehodit mezi sebou. Díky moc.
 
Nepůjde to přehodit.
Sám jsem přehazoval opačně místo rádia s Bose rádio bez Bose a skoro jsem ohluchl už při úvodním zvuku přivítání rádia. Bose je úplně jiné a počítá se zesilovačem pod sedačkou spolujezdce ;)
Ovšem samostatná CD mechanika přehodit půjde pokud si pamatuji správně.
 
Nepůjde to přehodit.
Sám jsem přehazoval opačně místo rádia s Bose rádio bez Bose a skoro jsem ohluchl už při úvodním zvuku přivítání rádia. Bose je úplně jiné a počítá se zesilovačem pod sedačkou spolujezdce ;)
Ovšem samostatná CD mechanika přehodit půjde pokud si pamatuji správně.
Jasně, to vím. Jde mi čistě o CD přehrávač, jestli je stejný.
 
Zdravím,
řeším teď problém s originálním rádiem, konkrétně s cd changerem, na fóru jsem konkrétně k tomuto problému nic nanašel, tak jsem založil nové téma. Sám moc rádio nepouštím, ale sem tam když jedu delší trasu si ho pustím a proto jsem se rozhodl to zkusit vyřešit.Rádio jede v pořádku, najde stanic a hraje, ale chtěl jsem si pustit hudbu z CD, mám rádio BOSE a changeren na 6 CD, vložil jsem jedno CD, ale nezačlo hrát a když zmáčknu CD, tak se nic neděje. Když chci vložit další disk, napíše že je plný (ale dal jsem jen jeden disk, předchozím majitel tam možná taky něco nechal), když chci vysunout disk, zobrazí se CD 1 2 3 4 5 6, ale nic se nevysune. Nemyslím si, že je to problém mechanického rázu, jelikož nejde ani AUX, zmáčknu MEDIA a nic se neděje.Napadá mě, jestli může být radio nějak zablokované heslem, ale měl jsem před touto M6 tu samou, ale s jiným motorem a heslo jsem nikdy po odpojení baterie nezadával.
 
Back
Top