• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Nelze zhasnout venkovní osvětlení

Nemesis

nový člen
5
Zdravím.
Před pár dny jsem se stal novým majitelem Mazdy a potřeboval bych od vás radu. Na přepínači světel mám 4 polohy (OFF - AUTO - parkovací - potkávací). V poloze parkovacích, nebo potkávacích světel se zdá vše jak má být. V poloze AUTO jsou zapnutá potkávací (denní svícení není), ale problém je, že auto svítí i po přepnutí do polohy OFF.
Nevíte někdo v čem by mohl být problém?

Jedná se o 1.6 MZR, hatchback, rv. 2010, halogenová světla.
 
Máš to v pořádku,je to bráno jako denní svícení hlavními světlomety.
 
Děkuji za rychlou odpověď. Už jsem se bál, že by mohl být někde problém.
Je nějaké, ideálně jednoduché, řešení jak tuto funkci zakázat (vypnout / odstranit)? Asi mám v tomto ohledu zastaralý názor, ale rád bych aby v pozici OFF byly světla opravdu OFF.
 
U šestky jsem musel vyměnit celý modul(malá krabička) v prostředním tunelu U trojky nevím.
 
Děkuji za rychlou odpověď. Už jsem se bál, že by mohl být někde problém.
Je nějaké, ideálně jednoduché, řešení jak tuto funkci zakázat (vypnout / odstranit)? Asi mám v tomto ohledu zastaralý názor, ale rád bych aby v pozici OFF byly světla opravdu OFF.


jukni sem: #61
 
Back
Top