• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Neukazuje spotrebu na displayi

Boco1

výkonný člen KLANu
122
Nenašiel som podobné vlákno, preto som si dovolil založiť nové ohladne ukazateľa spotreby paliva. Jedná sa o ročník 2007 s 2.3 motorom a US verzie, kde ani pri odpojení baterky a prejdení viac ako 100km, sa mi nenačíta spotreba paliva a ukazuje mi stale len vodorovné paličky. Máte niekto skúsenosti akým spôsobom by som tam vedel nahodiť tú spotrebu? I keď možno pri tomto motore je lepšie tu spotrebu radšej nevedieť :)
Díky
 
Aj po prejdení 100km, ako som sa na inom fóre dočítal, mi to nepomohlo a stále svieti ---
 
Zdravím, také mám problém, nebo spíše nevědomost toho, kde najdu spotřebu paliva a jestli vůbec Mazda 6 gh 2008, má tu možnost a ukazuje to.. na palubním pc mám pouze ukázanou klimatizaci (topení), čas, datum a rádio.. díky za odpověď. Nemůžu to nikde dohledat.
 
Back
Top