• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Nezamykají dveře spolujezdce

Trawn

člen KLANu
74
Nazdar mazďáci.
Včera jsem si přivezl auto z autorizáku na Spořilově (tímto děkuji za tip, mají toho hodně, ale auto nalakovali super) a dnes jsem si všiml, že se spolujezdovi dveře nezamykají. Jsem majitelem Mazdy jel půl roku, tak nevím, zda to je nějaká notorická porucha s typickým řešením (můj tip je motorek centrálu). Mohlo by to být i něco jiného? Ale předně, dají se nějak ty dveře ručně zamknout (jako dětská pojistka vzadu), aby mi někdo nevybral auto?

Díky moc!
 
Nazdar mazďáci.
Včera jsem si přivezl auto z autorizáku na Spořilově (tímto děkuji za tip, mají toho hodně, ale auto nalakovali super) a dnes jsem si všiml, že se spolujezdovi dveře nezamykají. Jsem majitelem Mazdy jel půl roku, tak nevím, zda to je nějaká notorická porucha s typickým řešením (můj tip je motorek centrálu). Mohlo by to být i něco jiného? Ale předně, dají se nějak ty dveře ručně zamknout (jako dětská pojistka vzadu), aby mi někdo nevybral auto?

Díky moc!
Ahoj, tobě lakovali ty dvěře který nejdou zamknout ?
 
Lakovali přední blatník na spolujezdcově straně a na tyhle dveře byl rozstřik
Tak to asi nic. Mě napadlo jestli ty dveře nebyly dole úplně a že by při montáži jen zapoměli zapojit konektor k zámku.
 
Tak to asi nic. Mě napadlo jestli ty dveře nebyly dole úplně a že by při montáži jen zapoměli zapojit konektor k zámku.
Noo, to není úplně vyloučeno. Nejsem lakýrník, tak nevím jestli se dělá rozstřik na autě, nebo jak, ale na faktuře bylo 2,5h demontáž a 2,5h montáž. Pokud není Mazda nějak extra jiná, tak blatník musí být dole do půl hodiny i kdyby kvůli tomu šel nárazník dolů (hodina, pokud jde ten nárazník fakt blbě)

Druhý dotaz, má centrál pojistku na každé dveře, nebo je jen jedna na celý okruh?
 
Tak jsem volal do řečeného servisu a prý dveře sundávali, takže nedocvaknutá svorkovnice není vyloučena. Děkuji všem za pomoc :)
 

Podobná vlákna

Odpovědi
3
Zobrazení
3K
Back
Top