• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Ochranne plasty na dvere

dzodzo

výkonný člen KLANu
138
Neviete niekto, kde by sa dali zohnat ochranne plastove nasady na dvere? Videl som to vcera na jednom aute a dost by sa mi to hodilo, lebo otvaram dvere v garazi. Vzdy musim davat pozor, aby som pri otvarani netresol dverami do steny, aby sa neposkrabali. Nemam teraz na mysli take tie listy co su po celej dlzke dveri, ale iba male plastove kusky na krajnom mieste dveri. Vypada to nejako takto, ale neviem ci je to univerzalne, alebo sa robia nejake specialne na 6 GG:

getthumbnail.jpg
 
Mně osobně se tato i když praktická věc nelíbí. Radši bych popřemýšlel o nějakém protiopatření na stěnu garáže. Za mě to prostě spadá do tuzingu. Ale mám s tím i špatnou osobní zkušenost ještě z dob 626GE. Tam jsem tyto "ochranné" lišty měl. A když jsem je chtěl sundat, tak jsem se nestačil divit, kolik rzi pod tím bylo. Od té doby bych to už na dveře nedal.:rolleyes:

Ale samozřejmě nevnucuji můj názor a pokud koukneš do nějakých autodílů, tak tam určitě něco takového bude.
 
no videl som aj take DYI projekty, ze mali v garazi nalepenu taku tu farebnu plavaciu penovu trubicu, jak to predavaju v Tescu, ale to by zasa garaz vyzerala jak cirkus :)
 
Tak když by to bylo v rozumný barvě a po celé délce po obou stranách (popřípadě i vzadu), tak by to nemuselo bejt zase tak špatný. Co jsem koukal na jedno forum o garážích (inspiroval se a slintal :D ) tak tam byly pravidelně výmalby do cca metru, dělící pruh a zbytek stěny + strop :) Ale nevim, na kolik by to tapetování těma plovákama vyšlo (a sehnat čistý obdělníky/čtverce)...
 
osobně mi to přijde zbytečné, ale pokud má někdo děti, tak asi i praktické. Hlavně než pochopi jak se u auta chovat :D ... Jenže tohle mi přijde s prominutím k ničemu. Ty to budeš mit, ale stačí zaparkovat u nákupaku a je jedno co tam všechno máš. Dojede babka se Š120 a budeš to mít tak omlacený, že ti nic nepomuže :D . Viděno na vlastní oči :(
No a předpokládam, že si to v garáži dovedeš ohlídat sam, anebo bych instaloval nějaky gumový pruh podel garaže :D a neničil esteticky auto :)
 
Normálně nalepit do garáže na zeď kus molitanu a vyřešeno ne? Proč z toho dělat nějakou kovbojku o_O
 
V garáži v místě nárazníků ( jednou zajedu po předu, jindy couvám) a dveří je na bílé stěně ideální 2cm polystyrén tvrdosti 100. Splyne se stěnou a pohltí jakýkoli bouchanec. Stačí pár bobků silikonu a fláknout to na zeď. :)
 
Back
Top