• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

nezávislý Ochrany podvozků, BG dekarbonizace, detailing, běžný servis - Lipník nad Bečvou

pawlaslukas

člen KLANu
65
V případě zájmu se tu uveřejním jako další z těch co se hrabe v autech. Dělám ochrany podvozků, BG dekarbonizace , detailing, individuální tuning a klasický servis . Jednoduché úkony v Mladé Boleslavi náročnější věci na specializované dílně v Praze .... Veškerá práce dokumentována a neustále jsem se zákazníkem v kontaktu takže denně ví co se děje a neděje s vozidlem ...
 
Dělám všechno. Webovky mám v zrodu a asi je nikdy nedodelam ? neboť Vás je moc a není na to vůbec čas... Mám sotva skupinu na FB: Car.Level.Up
 
Prosím Vás, jak jste z opravou motoru u Mazda-5 2.0i? Bere mi hodně oleje více než 1l na 1000km
udělal bych nejdřív analýzu problémů a posléze bych řešil návrhy na opravu a i orientační cenu. není problém se domluvit na nezávazné analýze.kdyžtak mi napiš do soukromé zprávy a tam ti pak zašlu tel.číslo a domluvíme se na detailech
 
V případě zájmu se tu uveřejním jako další z těch co se hrabe v autech. Dělám ochrany podvozků, BG dekarbonizace , detailing, individuální tuning a klasický servis . Jednoduché úkony v Mladé Boleslavi náročnější věci na specializované dílně v Praze .... Veškerá práce dokumentována a neustále jsem se zákazníkem v kontaktu takže denně ví co se děje a neděje s vozidlem ...
Dobrý den, prosím o radu. Před dvěma měsíci jsem si koupila novou cx-30.
Řeším nástřik spodku a dutin před zimou, ale nerada bych, aby se to dotklo nějakým způsobem záruky. Z Mazdy mi napsaly, že ne, ale nezapomněli dovětek: pokud by dodatečný nástřik měl vliv na případné pozdější konkrétní případy, výrobce si vyhrazuje právo individuálního posouzení a rozhodnutí. Může se stát, že by řešení a odpovědnost musel v konkrétním případě převzít subjekt, který nástřik provedl.
 
Autorizáky taky prováděj nástřik spodku a dutin, jestli máš obavy o záruku nech to stříknout u nich. Údajně používají stejný vosk, který dává Mazda v přístavu v Antverpách........
 
Tohle už jsem zažil několikrát, jednou jsem to řešil i přes právníka... Hledají sebemenší blbustku.... Pokud o to nechcete přijít tak ať Vám udělají tu jejich rádoby ochranu. Pak po ní ke mně přijeďte a ukážu Vám přesně místa kde Vám na to ani nesahli a že spoustu věcí ani nerozdelali takže pak k nim půjdete na reklamaci ? již ověřeno
 
Dobrý den, prosím o radu. Před dvěma měsíci jsem si koupila novou cx-30.
Řeším nástřik spodku a dutin před zimou, ale nerada bych, aby se to dotklo nějakým způsobem záruky. Z Mazdy mi napsaly, že ne, ale nezapomněli dovětek: pokud by dodatečný nástřik měl vliv na případné pozdější konkrétní případy, výrobce si vyhrazuje právo individuálního posouzení a rozhodnutí. Může se stát, že by řešení a odpovědnost musel v konkrétním případě převzít subjekt, který nástřik provedl.

Tohle už jsem zažil několikrát, jednou jsem to řešil i přes právníka... Hledají sebemenší blbustku.... Pokud o to nechcete přijít tak ať Vám udělají tu jejich rádoby ochranu. Pak po ní ke mně přijeďte a ukážu Vám přesně místa kde Vám na to ani nesahli a že spoustu věcí ani nerozdelali takže pak k nim půjdete na reklamaci ? již ověřeno
Děkuji, Liberecka Mazda to nedělá, doporučíte jinou, někde pobliz
 
Děkuji, Liberecka Mazda to nedělá, doporučíte jinou, někde pobliz
Tak jsem se informoval u kluku v Liberci ,uz to tedy nedelaji ,ale mou praci znaji ,prece jen hodne z nich ma mou ochranu a tak mi bylo receno ,ze se nemusite obavat ,ze by jste prisla o zaruku
 
Myslis ze u novy cx-30 ma smysl to delat? Preci jen zaruka dlouha… ale kdo vi, jak budou za par let ty nase mazdy vypadat :)))
 
Myslis ze u novy cx-30 ma smysl to delat? Preci jen zaruka dlouha… ale kdo vi, jak budou za par let ty nase mazdy vypadat :)))
U novogeneračních mazd (řekněme od toho roku 2013) je ta dodatečně udělaná ochrana pro prvního a možná i druhýho majitele kvůli vizuální stránce a spíš až třetího majitele kvůli "konstrukční" stránce. Co ke mě jezdí třeba GJ a BM co ty nástřiky nemají a jsou to auta 8-9 let starý, tak určitě nehrozí nějaký brzký prorezavění nebo poškození, nedej bože konstrukční oslabení. Maximálně ty auta mají tzv. "lišku" na některých dílech/panelech. Zároveň ty auta jsou na viditelných místech nastříkány voskem už od nova (2013 a část 2014 neměli ani tenhle vosk). Sice jsou nastříkány těžce nedostatečně,ale pro ten vizuální pohled alá "kleknu si k autu a podívám se" to na nějaký rok stačí.
Samozřejmě může se stát cokoliv ve výrobě jako třeba u predfaceliftových GG (cca 2002-2005), kde jste si to auto koupily shnilý už v showroomu jako nový a tím pádem tvrdit že dneska nová CX30 nebo BP bude za cca 5 let v super stavu je tak trochu věštění z koule, ale za sebe bych řekl u těhle novogeneračních modelů: Ano nástřik podvozku a obzvlášť vystříkání dutin je velmi důležitá a chvalihodná věc, která prodlouží a i vizuálně zlepší životnost auta/dílu, ale s největší pravděpodobností je to služba, kterou děláte až pro druhýho/třetího majitele.
 
Poslední úprava:
Pozor nově Lipník nad Bečvou, volné místa,větší prostory,mnoho nového....
Ochrana podvozků, dekarbonizace, detailing,servis, údržba a nyní nově i čalounění...využijte volných míst dokud ještě jsou ag zas nemusíte rok čekat 😉
 
Dekarbonizace, za kolik, jak dlouho trvá, i s výměnou oleje, jaká je cena?
Mazda 6, 2.5 sky-G.
Servis, kompletní výměna chladicí kapaliny, servis brzd + výměna brzdovky by šlo taky?
 
Mel bych zajem o nastrik podvozku a dutin na novem aute mazda cx5. Praha nebo Boleslav je OK. Muzu poprosit o odhad ceny? Dekuju.
 
Back
Top