• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

nezávislý Ochrany podvozků, BG dekarbonizace, detailing, běžný servis - Lipník nad Bečvou

Mel bych zajem o nastrik podvozku a dutin na novem aute mazda cx5. Praha nebo Boleslav je OK. Muzu poprosit o odhad ceny? Dekuju.
Já už v Boleslavi nejsem ,ale myslím si že cesta na Moravu za to stojí... mrkni na fb Car.Level.Up tam uvidíš zrovna i tvůj model a kdyztak napiš a dám ti více info
 
Nastrik udelany v Lipniku u Lukase. Vynikajici prace, komunikace (kazdy den fotky a update) a provedeni. Muzu jen doporucit. Dal jsem par obrazku do sekce moje auto, pokud se chce nekdo podivat. Tady pouze finalni podoba podvozku. Diky Lukasi.

Zobrazit přílohu 49986
Děkuji za projevenou důvěru... Nynější materiály a postupy jsou opravdu fajne a dobre se na to i dívá a pro mechaniky není problém s demontáži dílů...
 
Back
Top