• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

On board kamery a vše kolem nich

Máš autokameru?


  • Celkem voličů
    208
Viofo A229 Pro nainstalováno (zatím jen přední) - nějak mě uniklo že je kamera v češtině a aji mluví česky - to se občas hodí.
Dáš pak nějaké zkušenosti / záběry, pls?
Mimochodem ten můj kompromis A119 mini2 mluví taky CZ, ale verbální set pokynů je v EN.
 
Jj mám v plánu ale ještě jsem s tím ani nejel, jen jsem využil chvíli kdy malá spala :D jen mě vadí že pokyn "lock the video" je i na záznamu, ale asi většinou stejně použiju tlačítko na kameře.

Všiml jsem si že parkovací režim má víc funkcí - kromě časosběru, low bitrate recording lze zvolit kombinaci motion detection, kde to snímá pohyb před kamerou +G senzor po zaparkování a k tomu může běžet klasický záznam až 48h
 
Já se právě že dostal k C sloupku, ale tam potom mám problém projít pod tapec stropu k průchodce. Aktuálně to mám nataženo takhle na prasáka. Bohužel teď bylo počasí všelijaké, co chvíli pršelo, a nechtělo se mi dlouze hledat jak to slušně rozdělat a nebo protáhnout.

20240422_134734.jpg

Dnes v noci cestou do práce. Jen screenshot ze zastaveného videa.
1713786938494.png

A tady jedna z denní jízdy.
1713787238061.png
 
Dívám se že sis ten kabel natáhl spodem, to budeš mít dost těžší. Já to tahám přes A sloupek stropem dozadu, je tam dost místa, jde to rychle
 
Tak jsem nakonec využil pěkného odpoledne a dodělal jsem tu kabeláž. Vzhledem k vedení spodní cestou přes prahy mi kabel vyšel akorát po tu "horší gumovou průchodku" ve které vedou kabely. Kdybych šel vrchem, šlo by to i přes tu ve které je hadička ostřikovače. Tudy by to šlo asi jednodušeji. Ale pomocí toho tvrdšího drátu jsem si poradil.
 
Back
Top