• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

On board kamery a vše kolem nich

Máš autokameru?


  • Celkem voličů
    208
Nějakej borec dával na alzu recenzi, kde karta byla v kameře vyslané do stratosfery s meteobalonem. Zvládla i teplotu přes - 70°C... Zajímavý čím se dnes někteří baví :D
 
Je nejaký dôvod skladovať na kamere týždeň záznamu? Ak sa niečo stane, video uložím do toho druhého priestoru alebo rovno po jazde pretiahnem do mobilu (vozím v opierke čítačku na kartu čo pasuje do mobilu).. Takže 64GB mi zatiaľ stačilo.
To si po večeroch púšťate celú cestu do Chorvátska?
 
Je nejaký dôvod skladovať na kamere týždeň záznamu? Ak sa niečo stane, video uložím do toho druhého priestoru alebo rovno po jazde pretiahnem do mobilu (vozím v opierke čítačku na kartu čo pasuje do mobilu).. Takže 64GB mi zatiaľ stačilo.
To si po večeroch púšťate celú cestu do Chorvátska?
Nemám čtečku karet do mobilů a viofo wifi mi příjde pomalá + park. režim + více řidičů. Myslím že dost důvodů
 
Viofo uvádí přes 5 GHz wifi rychlost 8MB/s což není moc (64Mbit), ale pokud je záznam po minutových sekvencich, tak stažení 1 záznamu do mobilu trvá okolo 50 sekund což se dá za mě přežít Jinak ne vždy je čas si uložit nějakej drobnej incident, nebo si člověk hned na autě u obchodu nevšimne a je fajn se kouknout zpětně, no a pak taky jak jsem uvedl, k prepisu nedochází tak často, takže karta má delší životnost
 
AliExpress ma teď velký slevy A229 Pro 2CH s HK4 kitem vyje na 5400Kč včetně DPH , to je o 1500 míň než isix asi to vezmu

Kdyby někdo uvažoval o A119 mini 2, tak s kompletním příslušenstvím vyjde na 2900Kč, to je o 700 levněji než na Isixu
 
Poslední úprava:
testování a recenzování ještě neskončilo, ale už teď vím, že A229 budu měnit za svoji svátající kameru, takhle nadšenej z toho obrazu su, no... akorát to teda chce o dost větší kartu, ale to, aby mi to v noci přečetlo spz protijeoducího auta v 50km/h nejsu teda moc zvyklej, takže za mě bomba.
 
Myslím že ti pak pár videí ode mě přistane v uploadu ;) Furt se mě dějou nějaký zvláštnosti na cestě :D

Kartu už jsem objednal SanDisk Extreme Pro 256GB
 
Zdravím všechny. Prosím o radu, nebo o návod. Nedávno jsem si koupil Mazdu CX 30. Řeším jak připojit napájení přední kamery,ad resp. odkud, aby nevisely dráty po autě. U předchozích aut jsem měl napájení připojeno na stropní světlo mezi clonami. Tady nevím na jaké kabely to připojit abych něco neodpálil.
Děkuji za radu, nebo i za návod.
 
Pokud se ti vypíná zapalovač po vypnutí klíčku (vozidla), tak bych to napojil na něj, nebo odbočkou z pojistek na pozici kde se taková pojistka vypíná. Pokud máš ke kameře hardwire kit (pro parkovací mód), tak je tam ještě jeden vodič na stálý napájení
 
Zdravím všechny. Prosím o radu, nebo o návod. Nedávno jsem si koupil Mazdu CX 30. Řeším jak připojit napájení přední kamery,ad resp. odkud, aby nevisely dráty po autě. U předchozích aut jsem měl napájení připojeno na stropní světlo mezi clonami. Tady nevím na jaké kabely to připojit abych něco neodpálil.
Děkuji za radu, nebo i za návod.
Doporučuji Google a pak třeba zde, ale jistě i jinde :cool:
 
Mám napájení pro kameru jak do autozásuvky, tak mám i měnič z 12V na 5V. To jsem měl předchozích autech.
 
Možná rovnou zkusím těžký kalibr @Max6 anebo se chytne někdo jiný, prosím?
Instaloval jsem dnes kameru (jen přední) do CX-5 (KF). Vše šlo hladce až na finále. Já prostě nemohl dostal do patice s pojistkou tu proudovou zlodějku. Vlezla se tam nějak napůl, vůbec to nebylo stabilní. Bral jsem to na Amazonu (GE), micro verzi zrovna vyprodali, ale fotku přikládám...

Nemáte odkaz na něco opravdu Mazda kompatibilního?

micro_.jpg
 
Možná rovnou zkusím těžký kalibr @Max6 anebo se chytne někdo jiný, prosím?
Instaloval jsem dnes kameru (jen přední) do CX-5 (KF). Vše šlo hladce až na finále. Já prostě nemohl dostal do patice s pojistkou tu proudovou zlodějku. Vlezla se tam nějak napůl, vůbec to nebylo stabilní. Bral jsem to na Amazonu (GE), micro verzi zrovna vyprodali, ale fotku přikládám...

Nemáte odkaz na něco opravdu Mazda kompatibilního?

Zobrazit přílohu 50956
Prubni www.isix.cz
 
@Max6 děkuji. Přesně, na ty zobáčky jsem si ve finiši nevěřícně svítil :eek:
Takže micro2 zlodějka se tam roztečí vleze, jasný, ale taky to bude chtít micro2 pojistky, jak ty původní tak třeba 5A na kameru, že?

Do háje, a já měl radost, jak jsem 101% vybaven na instalaci :sob:
 
Back
Top