• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Oprava promáčknutého prahu

zed

výkonný člen KLANu
225
Mazda kamarádi.
Prosím o radu, kde se dají koupit, případně jaké mají označení plastové díly podběhu. Má drahá žena dnes pocuchala mazdičku přejezdem přes nějaký pangejt :sweat:. Výsledek - promáčklý práh, vystřílené "špunty" co drží ten plast pod prahem - ten naštestí dovezla, vylomený kus plastu těsně za levým zadním kolem a ještě ulomený kus plastu levé přední části plastu pod motorem..
Takže musím někde ještě sehnat někoho kdo to trochu opraví (ten plech) a pak lak a nové plasty...
Víte o někom v okolí Zlína?

20210408_164001_resized.jpg 20210408_163945_resized.jpg
 
Jestli ten škrábanec není až na plech, tak bych nejdřív oslovil někoho, kdo vymačkává plechy zpět metodou PDR.
 
No ještě mě napadlo, jestli by tohle šlo řešit přes havarijní pojištění...mám spoluúčast 5% min 5tis, což by tady asi bylo výhodnější než to nechat opravovat jen tak....Jen nevím jestli ta havarijka na tohle půjde???
 
No ještě mě napadlo, jestli by tohle šlo řešit přes havarijní pojištění...mám spoluúčast 5% min 5tis, což by tady asi bylo výhodnější než to nechat opravovat jen tak....Jen nevím jestli ta havarijka na tohle půjde??

Na minulém autu jsem si promáčkl práh o vysoký obrubník v podzemních garážích. Oprava šla normálně řešit přes havarijko.
 
Back
Top