• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Osvětlení interiéru

Desjani

člen KLANu
32
Ahoj,

mam GH 2009 2.5 s bezklíčovým ovládáním a mám dotaz ohledně rozsvěcení interiérového osvětlení (strop) při ukončení jízdy. Mé auto se chová tak, že při vypnutí motoru tlačítkem zůstane stropní světlo zhasnuté a v autě je tma. Rožne se až při otevření dveří.
V neděli jsem se bavil s @Natural a přišli jsme na to, že GH s klíčkem osvětlení rozsvítí ve chvíli vyjmutí klíčku ze zapalování.
Já si většinou po dojezdu ještě v autě balím věci do batohu a až pak otevírám dveře. A to světlo mě štve. Chtěl bych ho automaticky při zhasnutí motoru nebo při zatažení ručky.

Vy co máte bezklíč, chová se vám to stejně?
 
Já mám to samé a chování také stejné a je pravda, že bych taky ocenil rozsvícení interiéru po vypnutí zapalování...
 
Tajne jsem doufal ze to bude chyba a budu to moct nechat opravit. A ona je to vlastnost :-/
Tak snad jedine jestli by se to nedalo nejak vytunit. Ten signal co jde pri vytazeni klicku by mohl jit nasimulovat pomoci vypinaciho tlacitka mozna.
Asi ale se s tim budem muset smirit ;)

Odesláno z mého SM-N975F pomocí Tapatalk
 
Tak snad jedine jestli by se to nedalo nejak vytunit. Ten signal co jde pri vytazeni klicku by mohl jit nasimulovat pomoci vypinaciho tlacitka mozna. Asi ale se s tim budem muset smirit ;)
Možná je to to nastavení chování po vypnutí motoru - jestli se má vypnout rovnou všechno, nebo až na další stisk.
 
Bral jsem to jako vlastnost a nějak to neřešil, až když si to nakousl.... :rolleyes:
Když to s klíčkem funguje, začíná mě to scházet... :laughing:
Zkusím ještě napsat švagrovi, jak to funguje u něj, má taky 6ku ale po fl. a s klíčkem..

Možná je to to nastavení chování po vypnutí motoru - jestli se má vypnout rovnou všechno, nebo až na další stisk.
Já mám nastaveno prvním stiskem vypnutí motoru a druhým zbytek. A mám origo navigaci, jestli to nemá nějaký vliv... :rolleyes:
 
Poslední úprava moderátorem:
Ja mam nastaveno prvnim stiskem vse off. Tam to myslim ovlivnuje pouze to radio ne? Ze ti zustane hrat kdyz vypnes motor a az druhy stisk ho vypne.
Na osvetleni to nebude mit vliv, to se nam chova uplne stejne (blbe).

Ja mam auto nove od leta a ted na podzim, jak zacinam dojizdet domu za tmy, tak mi to zacina vadit.
 
Back
Top