• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Panel klimatizace

Chorche

člen KLANu
86
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli nemáte nekdo tušení jestli by mi pomohlo vyměnit panel klimatizace, protože mi klimatizace nefunguje, rozsvítí se dioda u a/c ale nechladi. V servise mi řekli že kontrolovali spínače, čidla, relatka a dráty a došli k tomu že prostě bude problém asi v panelu. Pomohla by mi snad tedy výměna, ale bude to tak jednoduché, jen kus za kus? Nebo budu muset nějak měnit i řj nebo něco jiného aby mi fungoval?
 
A máš dost chladiva v klimatizaci?Protože pokud je ho málo,tak tlakový spínač klimu nesepne,ale kontrolka AC svítí.Na vadný panel to netipuji.Ventilátor u chladiče hučí?(při zaplé AC)
 
jojo klima je plná nově, aji to zkoušeli natvrdo sepnout relátkem a chladilo to, ale v autě to ovládat nejde a napevno to zapnute taky být nemuže, to je jasne...
 
Back
Top