• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Parkovací senzor - uvolněný (mechanická chyba)

money2

nový člen
5
Ahoj všem,
byl jsem v myčce (aspoň myslím, že jsem si toho všimnul až teprve po výjezdu z myčky) a koukám, že mi začíná pípat parkovací senzor jakokdybych měl před autem nějakou překážku. Tak jsme vyšel a koukám, že se mi pravé parkovací čidlo otočilo směrem do nárazníku a teď logicky blbne, protože si myslí, že jsem před překážkou. Velice matoucí a otravná záležitost, kdykoliv se spustí parkovací asistent:)


Zkoušel jsem to něčím otočit zvenčí klíčem, ale podařilo se mi to jen částečně. Co myslíte mám zkusit odloupnout nožem krytku čidla a otočit jím potom do původní pozice, něčím to zalepit nebo je to na servis? Případně, kdo by věděl nějaký friendly servis v Praze, kde by za to nechtěli majlant? Čidlo bude v pohodě, maximálně bude uvolněná aretační krytka, která drží čidlo ze vnitř k nárazníku (wild guess).

Díky za rady

IMG_4799.jpg
 
Back
Top