• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Parkovací senzory - dodatečná montáž

r1c1

člen KLANu
56
Zdravím mazdare, dodelaval si někdo parkovací senzory dozadu? Není někde nějaký video popř obrázkový návod? Světlo zpátečky je v pátých dveřích tak bych rád viděl jak se co sundava a kudy se tahají kabliky... Diky
 
Zdravím mazdare, dodelaval si někdo parkovací senzory dozadu? Není někde nějaký video popř obrázkový návod? Světlo zpátečky je v pátých dveřích tak bych rád viděl jak se co sundava a kudy se tahají kabliky... Diky
C852-V7-290 Snímače parkovací vzdálenosti zadní
4 senzory s akustickým varováním, snímače jsou automaticky aktivováný v případě zařazení zpátečky, montážní čas 2 hodiny
 

Přílohy

  • C852-V7-290.pdf
    1 010,4 KB · Zobrazení: 76
Diky moc,
C852-V7-290 Snímače parkovací vzdálenosti zadní
4 senzory s akustickým varováním, snímače jsou automaticky aktivováný v případě zařazení zpátečky, montážní čas 2 hodiny
Děkuji za .pdf. .... zkusím to podle toho :) ... Já mám právě svoje senzory (Steelmate) a rad bych videl i nejake video, jak sundavaji naraznik, jak sundavaji zbytek interieru co je potreba atd. Nez abych si vse zkousel na svem aute tak aspon nejake vychytavky pochytit :) Ale jeste jednou diky, tohle pomuze
 
Pro @huncak přidávám originální zadní senzory pro GL 2018 (VIN *600001 a výše). Jsou bohužel jen pípací.
 

Přílohy

  • GCAF-V7-290.pdf
    18,4 MB · Zobrazení: 41
Zdravím mám dotaz pokud mám jen zadní 4 senzory na Mazdu cx 3 je nutno koupit nebo je už instalace zavedena v autě mám na myslí kabeláž atd.nebo popřípadě kde se to dá sehnat uvádím že mám jen senzory dík
 
Sada předních senzorů je v příslušenství na CX-3 a příprava tam není.

Odesláno z mého MI 9 pomocí Tapatalk
 
Je to kompletní sada i s kabeláží a vypínacím dotykovým tlačítkem.

Odesláno z mého MI 9 pomocí Tapatalk
 
Back
Top