• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Pátračka 323 BG

Lincoln

nový člen
1
Ahoj, prosím o pomoc při pátrání po osudu naší bývalé mrkačky (jsem první majitel z Prahy). Jakékoliv indicie k jejímu osudu nebo současnému stanovišti budou po zásluze odměněny!

Níže několik detailů o autě... poslední známý záznam jsem dohledal koncem roku 2010.

> VIN JMZBG14F200698459
> poslední známá RZ 1B3 9565
> specifikace 323 1.8i GLX, barva Z1 Tropic Emerald Metallic (zelená metalíza)
> původní prodej ... Autopalace Praha (1992) ... prodána do Ostravy (2001) ... pak do okolí Brna (2005?) ... naposledy dohledána evidenční kontrola 15.11.2010

Prosím o kontakt v případě, že máte nějaké informace o pohybu auta nebo o některém z jeho pozdějších majitelů (současném majiteli).
Případnému nálezci jsem schopen prokázat různými dokumenty, že nekecám a jsem opravdu originální vlastník :)

Za informace předem děkuji!
 
pokud ma posledni zaznam 2010, neznamena to ze uz je 9 let bez ceske STK?...tj nejspis vyrazena z provozu, v lepsim pripade mimo republiku
 
Back
Top