• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný PELE.SI Hodkovická 449, Liberec 6

Zkušenost se servisem Mazda PELE.SI v Liberci mám

  • jen pozitivní

    Hlasy: 1 100,0%
  • převážně pozitivní

    Hlasy: 0 0,0%
  • neutrální

    Hlasy: 0 0,0%
  • převážně negativní

    Hlasy: 0 0,0%
  • negativní

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkem voličů
    1

trubka32

člen KLANu
95
Koupil si koberecky po mesici jsem prijel poprosil o jiny drzak (kobercu) ochota dostal drzak zdarma.
Vymena oleje automat+ diferak tam mirna nespokojenost, ale zas mel bych to masnejsi.vcetne oleje do diferaku,
Klimatizace + kontrola (jarni)

Doplneni 490g, barva pro kontrolu uniku , dezinfekce patronou, vymena kabinoveho filtru, zmereni zatezi baterie, brz.desticek , kontrola rizeni (unik hydrauliky) ,vymena zarovek 5kousku, + 15 kontrolnich ukonu, a cena 1960kc,
cca 3hodiny bez auta.
 
Dobry den. Uz nejaky patek premejslim,ze napisi recenzi o autoservisu mazda Pelesi Liberec.A vcerejsi událost tomu zas dost napomohla

Nejdrive bych chtel zacit pristupem personalu (prijimacich techniku) az po mechaniky.

Ti tri panove co tam sedi a vetsinou se na vas tvari jako na naprosteho idiota (jsem docela mladej,tak si asi rikaji povolani syn) ale ta arogance pri jednani,kdyz jim rikam, ze mi to udelali uz po 3. na picu a on se mi snazi tvrdit,ze vse udelali dobre.

No nic prejdu k prvni veci.
Auto me tahlo porad do prava. Nemohl jsem si pomoct a pri mem najezdu 1300km tydne a po dalnicich je to znat. —> mazda. Ano tahne vam to do prava mechanik “rikal” ze to mel rozebrane a je potreba vymenit TORQUE SENZOR ok vymenime. Se slevou me to vyslo aj na praci 14500,- cca. Po tydnu prijedu at mi ukazou kde je zmena,ze to auto porad jede do prava. Prijmaci tech. Mi opet do oci tvrdi ,jak v tom dvakrat jel a auto jede rovne. Kazdy kdo v tom autu semnou byl. Rika jede do prava. No nic. Kdyz uz nevedeli co dal. Rekli mi no mate leve lozisko v haji proto jsme vam nedelali ani geometrii a je to tim.

Dobre tedy, udelejte mi tedy obe loziska a tu geometrii. prijdu auto hotove. Sednu si a odjizdim s tim,ze to bude ready. Po 5 minutach se vracim zpet,at mi ukazou ten rozdil. Ze to porad jede do prava. No nic byl jsem s tim tam asi 3x a pak uz jsme to vzdal.
(Ty loziska si pamatujte)

Vzhledem k tomu,ze mam velky najezd a menim olej 10k- 15k ,tak jedu opet do mazdy pac chci origo olej. A kdyz uz to tam je udelejte mi kotouce a desticky a jeste jim rikam,ze mi prijde,ze to divne brzdi at se podivaj zda to neni kously. Material muj vse od ATE. Tyden na to po ujeti cca 1200km prijedu nasranej fakt uz nasranej do mazdy,ze to je vtip volant pri brzdeni nesel ani drzet. Samozrejme pacienti se na to ani nepodivali a mel jsem kouslej. Pistek. Kotouce zvlneny -> oprava?Ano mechanik tam nasel brz. Pistek zadreny. A ty kotouce se vam casem srovnaj. Toc vse.

O par mesicu pozdeji jdu na olej. Pristavim auto. Pohodicka jsem v kanclu. Najednou vidim ,jak si nakej mladej borec jde v monterkach bez potahu si sednout ke me do auta jakoby se nechumelilo ( taky v tom jezdim monterkach,ale to si kurva nemuze typek dovolit) no lidi dal jsem to tam v pondeli a v patek jdu ke kamosovi do dilny uz ani nevim s cim. Rikam si,tak se mrknu na olej z prdele. To co sem videl nepochopil ani ten mechanik co byl semnou ani hlavni servisak z mazdy ( bohuzel v ty dobe uz mel podanou vypoved,tak to neresil). Merka naprosto sucha. Ale docista a to me cekala 700km dlouha cesta. No nic. Koupil sem na benzine olej a dal jsem tam 2,5l. Samozrejme s tim nic neudelam, nedokazu nic. Dobry od ty doby sem si rekl tam uz nikdy nic. No a tyden zpet. Me zacalo neskutecne hucet lozisko az mi z toho vibrovala kabina auta.. volam tam ano pane za 3 tydny. ( nemam rad kdyz ze me dela nekdo vola nebo nekdo neco posere a nepostavi se k tomu. ) a verte mi uz v klidu byt neslo. Cekat nemam cas lozisko mam za 2ku od znameho. Jedine co tak tam v pondeli pojedu ukazu mu to lozisko a omlatim o hlavu. Ja jsem laik ,ale ten mechanik co dela u VW snad 15 let rikal ze tohle jeste nevidel. Ze by se ubec nevidivil kdyby bylo puvodni pac je origo.

Nakonec vam chci rict,ze muj nazor nemusi nic znamenat a o vas co tam prijedete v saku,tak asi s vami budou jednat jinak,ale toto moc lidi - nevi pul roku zpet tam skoncil hlavni servisni technik,ktery delal veci typu. Pretesneni ventilu,opravy motoru a ja nevim co jeste ti zbyli 2-3 mechanici ( curak k ruce ) neboli cukri mohli maximalne menit olej,brzdy ,filtry apod. Vazne od toho servisu ruce pryc a pokud mate radi svou mazdu urcite jinam.. nejsem zadnej clovek co ma cas psat recenze nebo spinit nekoho jen tak,ale toto me tak nasralo ,ze jsem musel svou sobotni pul hodinku tomu venovat.

Pokud nevyzadujete autorizak a staci vam clovek co se vyzna v japoncich,tak bych mel kontakt na jednoho super cloveka z Ceske Lipy ( autoservis Kuhnel) diky cau
 
Není to ani týden, co jsem slyšel, že jde Pelesi do háje odešly jim všichni schopní mechanici, protože je prý neplatily. A to co píšeš to akorát potvrzuje
 
Tady posilam fotky jeste toho loziska. Potreboval bych najit jeste nekoho kdo ma s timte servisem problem co se tyce dilu. Mam takovy dojem ,ze ten mladas co tam asi jeste dela proste ty dily nevymenuje,ale bud na to mrda nebo tam da stary dil. A dle meho nebudu jedinej.. Ano neudelame s tim nic,ale nemam opravdu rad kdyz me nekdo ojebava a urcite se tam stavim a chci vysvetleni a vsechny faktury co mam chci vedet kdo delal.To musi mit nekde zaevidovane..

521CC8B2-A3FD-4889-AEC3-2FC69A7EE310.jpeg 71A4BAD2-4558-488F-9416-14376A2D686B.jpeg
 
Back
Top