• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Pískot na místě řidiče

ondrvas

nový člen
1
Zdravím ve spolek, mám od června novou CX 5 2,0 AWD. Už nějakou dobu slyším na místě řidiče setrvalý pískot, pravděpodobně vyšší frekvence. Je to výraznější když se člověk přiblíží směrem k volantu, zejména když se otočí hlava doleva ( prakticky nastává při odbočování, předjíždění na dálnici apod.). Snažil jsem vysledovat, zda to nesouvisí s rádiem a jeho hlasitostí, puštěním klimatizace, ventilátorů atd..... bohužel se mi nepodařilo zjistit jakoukoliv souvislost. Jakmile se vypne motor, ihned toto ustává, vazba na jízdu není žádná, tento pískot je setrvalý.
Budu rád za jakékoliv zkušenosti, rady a tipy, díky.
 
Jeden cas, asi po dobu ujeti cca 1000 km, mi vysokofrekvencne piskala palivova pumpa na Sky-G 165k v Mazde 6 2017. Nejspis jsem nekde vzal blbe palivo,tankoval jsem tenkrat ruzne po ceste z dovolene. Pak to samo ustalo. Zvuk byl slyset v interieru slabe, u pumpy na vrchu motoru lehce vic. Takovy vysoky slaby pisko-bzuceni.
 
Back
Top