• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Plastový držák (lišta) světel nad zadní RZ liftback/sedan / díra, chybí kus

Frozz

člen KLANu
46
Ahojte,

koupím plastový držák (lištu), která se nacházi hned na SPZ a je v nich uchycené osvětlení.
Mazda 6 GH, 2009, 2,2 mzr-cd.

Případě nevíte, kde bych ho mohl sehnat? Mám se zeptat přímo v Mazdě nebo třeba nějaké vrakoviště?

Hezký den
 
Ahojte,

koupím plastový držák (lištu), která se nacházi hned na SPZ a je v nich uchycené osvětlení.
Mazda 6 GH, 2009, 2,2 mzr-cd.
Případě nevíte, kde bych ho mohl sehnat? Mám se zeptat přímo v Mazdě nebo třeba nějaké vrakoviště?
Hezký den

mluvíme o liftbacku, sedanu nebo combi? ,-) Protože liftback se sice tváří, že mu tam ona lišta chybí, leč z výroby tam prostě a jednoduše není a neexistuje ,-)
 
Liftback. Musi tam byt, svetla jsou tam proste na volno a nedrzi. Poslu fotku...
 
Vypadá to přesně takto. Všimnul si toho @Vitus a od té doby se díváme na každej liftback a žádný tam nic nemá :D
Přikládám ilustrační foto (foceno porovnání barvy LED :) )
2016-02-12-5772.jpg
 
Liftback. Musi tam byt, svetla jsou tam proste na volno a nedrzi. Poslu fotku...
taky jsem se s tím dlouho smiřoval a dokonce si nejsem jist, jestli už jsem se s tím smířil. Osaháváme fakt každej liftback, co potkáme a žádnej to nemá. Ani v Mazdakatalogu žádnej díl není ....
 
To snad neee. Vsak tam ty svetla plandaji a nejsou poradne uchyceny, nechce se mi tomu verit i kdyz mate urcite pravdu. Chjo takze neni zadny zpusob jak s tim.neco provest? Bojim se, aby mi tam pri vapkovani nevnikla voda....

Co tak se podivat v zahranicnich eshopech?
 
Je to bohuzel tak... Lampicky kdyz soupnes uplne do kraje tak celkem drzi


Odesláno z jablečného zázraku
 
Jo ty je tam máš daný obráceně :rolleyes: Kouknem v pátek u LEDkování a zacvaknem je tam ;) Popřípadě uvidíme jestli není úchyt zlomenej..
To ještě nevíš, že v tom plexi je dírka, aby se tam nedržela voda. To když jsem poprvé viděl, tak jsem sednul na zadek :)
 
Já na sedanu také žádnou lištu nemám.A zjistil jsem to tak,že mi po příjezdu plandalo jedno světlo RZ...
 
Hotovo opraveno, už nic neplandá a je to zacvaknuté :) Samozřejmě osazeno LED u této příležitosti ;)
 
Zdravim páni, mal by som na vás jednu prosbu - otázku. Mám asi rok M6 GH 2008 liftback a až nedávno som si všimol keď som ju mal na zdvíhaku, že vzadu nad ŠPZ je v nárazníku diera ako keby tam chýbal este nejaký medzikus, viď foto. Je to normálny stav alebo mi tam naozaj niečo chýba?
Ďakujem

20211210_155651.jpg
 
Příspěvek přesunut do existujícího tématu. Je to normální stav a nic tam opravdu nechybí ;)
 
Ďakujem pekne za odpoveď a zaradenie, asi som slabo prehľadal fórum ?. Každopádne že toto je normálny stav je naozaj nepochopiteľné...
 
Back
Top