• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

diesel podložky pod vstřikovače

Jeff Lynne

člen KLANu
47
Ahoj, nenašel jsem vlákno zaměřené přímo na výměnu podložek pod vstřikovače pro motor SH1. Existuje nějaký seznam dílů s objednacími čísly nutných pro výměnu? Nemyslím samotné podložky, ale různá těsnění, včetně těsnění vany kvůli kontrole sacího koše. Je tam nějaká záludnost nebo nějaká procedura,kterou je potřeba udělat po výměně podložek? Předpokládám, že vstřikovače by se neměly vzájemně zaměnit.
Slyšel jsem, že kvůli rozpadlé podložce by se měly kontrolovat také různá sítka, před turbem atd...
Jak se dá například zvukově poznat, že některý vstřikovač kvůli podložce netěsní - nějaký typický zvuk z válců?
 
Ahoj, nenašel jsem vlákno zaměřené přímo na výměnu podložek pod vstřikovače pro motor SH1. Existuje nějaký seznam dílů s objednacími čísly nutných pro výměnu? Nemyslím samotné podložky, ale různá těsnění, včetně těsnění vany kvůli kontrole sacího koše. Je tam nějaká záludnost nebo nějaká procedura,kterou je potřeba udělat po výměně podložek? Předpokládám, že vstřikovače by se neměly vzájemně zaměnit.
Slyšel jsem, že kvůli rozpadlé podložce by se měly kontrolovat také různá sítka, před turbem atd...
Jak se dá například zvukově poznat, že některý vstřikovač kvůli podložce netěsní - nějaký typický zvuk z válců?
 
Mám dotaz, zda se pravidelně mění podložky pod vstřiky v nějakém předepsaném intervalu u 2019 2,2 135 kw s močovinou?
@Sikyl řešil si prosím? Popřípadě bude vědět @shr3k ? Moc díky ;)
 
Asi je vhodné je v nějaké rozumné kilometráži vyměnit, udělal bych max po 100.
 
Back
Top