• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Pomoc s profilem?

erha1

člen KLANu
97
Ahoj všichni. Jsem tu nový,tak mě hned neukamenujte za příspěvek,o kterém nevím kam patří. Jsem přesně týden hrdým majitelem M6 GH,doplnil jsem si informace na profilu a všiml si že někteří máte na profilech fotky svých miláčků.Ať jsem se v tom hrabal jak jsem se v tom hrabal,nikde nenajdu vložit fotky. Zatím jen poctivě čtu všechny témata,ale ještě nejsem u konce. Když tak to smázněte,nebo přesuňte tam kam to patří,já se v tom nevyznám. Vypadáte tady správná banda,žádní hejteři . Díky a kolama dolů.
 
A kampak bys rad vkladal fotky? Profilovou fotku, jak vidim, nastavenou mas, tak co dal?

Do prispevku se pridavaji soubory/fotky pres tlacitko "Nahrat soubor"/"Upload a File". "Profil" vozu si lidi vytvareji v sekci "Auta nasich clenu":
https://www.mazdaklan.cz/forums/auta-nasich-clenu.23/

Pripadne je varianta vyuzit galerie:
https://www.mazdaklan.cz/media/

Tam lze pres tlacitko "Pridat fotografie"/"Add Media" vytvorit nove album a pridavat si do nej fotky. Nezapomenout pak nastavit, at je album verejne.
 
Díky za objasnění. Já myslel že fotky má každý na svém profilu. U příspěvku jsem si všiml že tam je možnost vložit fotky,ale to mi přišlo divné,naházet tam fotky a napsat ahoj,koupil jsem si auto :)
 
taky je dobré si doplnit profil o auto, které máš at to pak nikam nemusíš vypisovat při dotazu viz můj nebo @Ter Leeloo II podpis.

Vpravo nahoře tvůj nick/podpis
 
Ahoj vespolek. Chtěl bych doplnit do profilu informace o autě a nick ( potřebuji na třičko) . Asi jsem ale ve škole nedával pozor :innocent: , pořád nejsem schopen odhalit kam se vkládají informace o autě a jak je to s nickem ? Ten si zvolím sám ? a kam ho pak dám ?
Předpokládám že chybka je někde mezi židlí a klávesnicí , ale furt nic nenaskočilo i když pořád nadsedávám. :scream: Poradí mi někdo ?
Díky .
 
Informace o autě stačí doplnit do podpisu.
Výstřižek.JPG
Nick sis zvolil při registraci do fóra a máš jej pod fotkou @MilanK . V případě, že bys chtěl nick změnit, tak stačí napsat jednomu ze správců.
Na rukáv trika si můžeš nechat vyšít cokoli uznáš za vhodné ;)
 
Ahoj. Mám takový malý návrh. Možná by bylo užitečné dát na web nějaký servisní mail na webmajstra. Přihodilo se mi zneplatnění adresy a tím pádem nic nefungovalo, ani interky. Vyřešilo se to díky @Natural, ale to jen proto, že tu má odkaz na svoje stránky. Díky za pochopení.
 
Ahoj. Mám takový malý návrh. Možná by bylo užitečné dát na web nějaký servisní mail na webmajstra. Přihodilo se mi zneplatnění adresy a tím pádem nic nefungovalo, ani interky. Vyřešilo se to díky @Natural, ale to jen proto, že tu má odkaz na svoje stránky. Díky za pochopení.

stačí přece napsat někomu ze správců soukromou zprávu, na co mail?
 
Informace o autě stačí doplnit do podpisu.
Zobrazit přílohu 27166
Nick sis zvolil při registraci do fóra a máš jej pod fotkou @MilanK . V případě, že bys chtěl nick změnit, tak stačí napsat jednomu ze správců.
Na rukáv trika si můžeš nechat vyšít cokoli uznáš za vhodné ;)
Informaci o autě jsem si dal do podpisu, ale objevuje se, jen když jsem přihlášen - na to, jak zařídit, aby tam zůstala trvale, jsem nepřišel :(
Dík předem za radu :)
 
Informaci o autě jsem si dal do podpisu, ale objevuje se, jen když jsem přihlášen - na to, jak zařídit, aby tam zůstala trvale, jsem nepřišel :(
Dík předem za radu :)

tak to samozřejmě je, že pokud nejsi přihlášen, tak systém neví kdo jsi :) Nastav si trvalé přihlášení, ať to nemusíš dělat pokaždé a máš po starostech ,-)
 
On asi myslel, že pokud někdo přijde nepřihlášený, tak nejsou nikde podpisy vidět z důvodu zachování soukromí uživatelů před anonymními návštěvníky.
 
On asi myslel, že pokud někdo přijde nepřihlášený, tak nejsou nikde podpisy vidět z důvodu zachování soukromí uživatelů před anonymními návštěvníky.
Do takové hloubky jsem to nepromýšlel :) - jen jsem si myslel, že se podpis zobrazí trvale stejně jako nick bez ohledu na přihlášení - podobně jako podpis mailu
 
Poslední úprava:
Neboj, všichni jej vidíme trvale.

Odesláno z mého Mi 10 pomocí Tapatalk
 
Back
Top