• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Poskrabane prahy - makke plasty?

johnnny

člen KLANu
32
Ahojte, chcem sa vas spytat, mate aj vy znacne poskrabane plastove prahy v interieri? Neviem, ci vozim ludi, ktori nevedia nastupovat, ale moje prahy su dost znicene. V ziadnom inom aute som takyto problem nemal, takze zas ruky hore pre kvalitne plasty z japonska. Riesite to nejak? Napadlo ma len vymenit to, a dat na to foliu. Neviete kolko cca stoja tie prahy?
 
Ahojte, chcem sa vas spytat, mate aj vy znacne poskrabane plastove prahy v interieri? Neviem, ci vozim ludi, ktori nevedia nastupovat, ale moje prahy su dost znicene. V ziadnom inom aute som takyto problem nemal, takze zas ruky hore pre kvalitne plasty z japonska. Riesite to nejak? Napadlo ma len vymenit to, a dat na to foliu. Neviete kolko cca stoja tie prahy?
Mě to v autech poškrabali vždy spolucestující, když měli bahno s kamínkama na botech. Jednou mi škrábli i samotnej kovovej lakovanej práh. U jednoho auta (M3BK) jsem to vyřešil že jsem jeden plastovej práh koupil "novej" na vrakovišti a pak je všechny polepil tenkou čirou fólií. Teď na to u rodinných aut už kašlu a pokud by to zase někdo zeškrabal tak opět koupím hezký z vrakoviště
 
Pokud to nejsou nějaké extra hluboké rýhy, tak to docela slušně zamaskuje přípravek na plasty v interiéru. Musí být ale s lesklým efektem.
 
No nakonec ... presne od toho ty plasty jsou, ne? Maji jen absorbovat sramy, ktere by jinak sly do laku a hrozilo reznuti. Sice v Maxove pripade to nakonec take nepomohlo, ale vetsinou to dostoji svemu ucelu. Neni to okrasna lista ... ani s tema ruznyma napisama a ledkama, co clovek muze mit.
 
Ahojte, chcem sa vas spytat, mate aj vy znacne poskrabane plastove prahy v interieri? Neviem, ci vozim ludi, ktori nevedia nastupovat, ale moje prahy su dost znicene. V ziadnom inom aute som takyto problem nemal, takze zas ruky hore pre kvalitne plasty z japonska. Riesite to nejak? Napadlo ma len vymenit to, a dat na to foliu. Neviete kolko cca stoja tie prahy?
V roce 2015 stála sada 4 ks Kč 2382,- vč. dph (na objednávku v autorizáku).
 
Neviem, ci vozim ludi, ktori nevedia nastupovat, ale moje prahy su dost znicene.
Řeším to černou voskovkou jako na lince v Boleslavi. Hodně poškrábané prahy jdou (bílé rýhy nebo plastové "špony") pak u starších aut jemně pohladit plynovou pájkou tak, aby se nenatavil povrch, ale jen vytlačené rýhy. Ale s voskovkou budeš spokojen.
 
Back
Top