• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

nezávislý Prášková lakovna ROGI - Praha

S práškovou lakovnou ROGI mám zkušenosti

  • neutrální

    Hlasy: 0 0,0%
  • převážně negativní

    Hlasy: 0 0,0%
  • jen negativní

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkem voličů
    2

shr3k

správce
Člen týmu
6 208
Musím pochválit výše zmiňovanou firmu. Za 4000 Kč bez DPH (ceny mají podle velikosti kol) napravili to, co zmrvil jeden "natěrač" ze Zlína. Zvolený odstín antracitové sice není tak lesklý a metalíza tak výrazná, jak jsem to měl dříve (80% černá, 20% nejhrubší hliník), je to spíš hedvábný lesk a jemná metalíza, ale po dni se mi to líbí. Je to rovnoměrná vrstva, žádné stekliny jako jsem měl dřív. Původně jsem chtěl ještě lakovat čelní plochy něčím lepším (antracitovou metalízou s xyrallicem), aby to bylo lesklé, ale nechám to tak, za den jsem si na to zvykl. Jinak na chemické odlakování vozí kola do Pardubic do ABL-TECHNIC v Synthesii.
20151215_133956_IMG_0639.jpg
 
Poslední úprava:
Pokud by vás to zajímalo, hmotnost originálních 19" kompletně chemicky odlakovaných a práškovou barvou nalakovaných kol 9965-09-7590 v rozměru 7,5J19 ET 45 je 13,8 kg.

Na kolik vyšlo to lakování ? Nemůžu se pořád rozhodnout co za letní kola (výběr kol tak aby seděly na 17 7.5 ET50 a líbily se mi není veliký, o originálech nemluvě), tak přemýšlím o tom koupit si ještě ty samé originál 17" a přelakovat na tmavě šedou.
 
Na kolik vyšlo to lakování ? Nemůžu se pořád rozhodnout co za letní kola (výběr kol tak aby seděly na 17 7.5 ET50 a líbily se mi není veliký, o originálech nemluvě), tak přemýšlím o tom koupit si ještě ty samé originál 17" a přelakovat na tmavě šedou.
19" jsou za 1000 bez DPH, 17" myslím za 800, @Vitus bude vědět.
 
Back
Top