• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Přední maska (lišty)

midofil

nový člen
5
Pozdrav všem, tak jsem byl šikovný a poškrábal si levou lištu přední masky. Kupovat novou se mi moc nechce (ani nevím, jestli se neprodávají jen v páru (?), tak si říkám, že bych to prostě opatrně zabrousil a přestříkal a přelakoval sám. Netuší někdo, prosím, jaká je to přesně černá? Trošku laku mám pryč i z té polymetal grey, ta by se, čistě náhodou, někde v malém množství sehnat nedala? P.
m3 scratch.jpg
 
Poslední úprava moderátorem:
U toho sediveho laku půjde koupit origo korekční tužka přímo u Mazdy. Stojí kolem 300 a chce to jen vědět kód barvy. Ta lišta bude odhadem nová kolem 3 až 4tis si myslím, ale můžu to podle VIN zjistit přesně v katalogu. Barva to bude oříšek, na tehle doplnkach kód barvy není, tak to se bude zjišťovat dost blbě. Jedine to dát nějakýmu lakyrnikovi, ať si to namicha, ale to bude min tak za 1500 se s tím sr.... Tak otázka jestli pak už spíš nekoupit novou. Nebo ji vymontovat a skočit s tím do barev kde michaj a hodí ti to do spreje. To bude stát podle mne cca 500,ale stejně to pak musíš přejet kvalitním čirým lakem a ideálně vypálit. V domácích podmínkách to nastříkat... Nevím. Většinou ty výsledky za moc nestojí. Případně se podle kódu barvy dá koupit spodní lak (báze) i ve spreji, ale podle mne na BP ještě dostupná nebude
 
Back
Top