• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Předváděcí jízda

Go56

výkonný člen KLANu
186
Předváděcí jízda je samozřejmostí, pokud si chci koupit auto. Ne každý prodejce ovšem umožní, aby byla skutečně kvalitní. Co myslím tou kvalitou ?
- prodejce mi půjčí auto alespoň na 1 - 2 hodiny a nevnucuje mi svou přítomnost
- já se projedu po okresce - pěkné, ale také co nejvíc rozbité, po dálnici, zkusím si akceleraci, manévry na parkovišti, cokoli povoleného dle nálady
- a tak vznikne pocit, jestli mi to auto sedí, či nikoli
Když jsem asi před rokem vybíral auto, takto kvalitní předváděcí jízdu mi umožnila Mazda (dvakrát, jednou s manuálem, jednou s automatem) a Hyundai. Při jízdě s ostatními značkami ve výběru (Toyota, Suzuki, Honda a Ssangyong) byl vždy přítomen prodejce. A - to prostě není ono :p
 
Přesně tak - loni jsem kupoval šestku a prodejce mi podal klíče, omluvil se, že mu musím ještě podepsat papír o převzetí vozu k testování a sdělil mi že by bylo milé, pokud bych byl tak za tři hodiny zpět, protože to mu konci pracovní doba (byla sobota 11:00). Vzal jsem manželku na projížďku, stavili se na oběd....a já věděl, že šestku chci. :D

Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk
 
Mám takovou zkušenost z Německa, kde mne popravdě řečeno téměř šokovala. Přijeli jsme se podívat na předem vyhlédnutou ojetou Mazdu a napřed si ji dvě hodiny prohlíželi. Když došlo na zkušební jízdu, podávali mi klíče a výmluvným posunkem ukazovali k bráně. Musel jsem jim vysvětlit, že ji chci předvést na dálnici ve stopadesátce a to se řídit bojím (s neznámým autem). Tak prodejce musel s námi.
 
Back
Top