• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Připojení dvou zařízení BT na jednom tel (rádio a otvírání garáže)

VegasBaby

rodinný člen KLANu
442
Mám iPhone 13 s Bluetooth 5.0

Bluetooth mám zapnutý nonstop. Sednu do auta a automaticky se připojím na rádio v autě. V momentě kdy dojedu domů a jsem u vjezdu do garáží, chci přes bluetooth za pomoci aplikace “2N Mobile Key” otevřít vrata. Musím vystoupit a přiblížit se k jednotce (2N Access Unit 2.0) a čekat až se vyhledá spojení (pokud se vůbec vyhledá). V případě, že se odpojím od rádia v autě, vrata jsem schopen otevřít na mnohem větší vzdálenost a okamžitě po otevření aplikace.

Je to běžný u tohoto typu Bluetooth? Před Mazdou jsem měl Subaru s palubním systémem “Starlink” a s Bluetooth jsem zacházel stejně. Nonstop zapnutý a k auto jsem se po nastartování vždy automaticky připojil ale dokázal jsem vjezd do garáží otevřít bez výše zmíněného problému.
 
Rádio BT 2.0
• HFP (Hands Free Profil) Ver. 1.5 • DUN (Síťový profil vytáčení) Ver. 1.1 • PBAP (Profil přístupu k telefonnímu seznamu) Ver. 1.0 • OPP (Profil pro správu objekt) Ver. 1.1 • MAP (Profil pro přístup ke zprávám) Ver. 1.0
Tvoje čtečka
BT 4.0 a BLE
- nevidím funkční průnik.
Nicméně "Rozsah: nastavitelný (krátký ~ 0.5m, střední ~ 2m, dlouhý ~ do 10m)" ;) - jestli to nebude v tom.
 
Rozsah se bude nastavovat v jednotce a k tomu má přístup správce budovy. Každopádně když jdu pěšky, otevřu to i na těch 10m. A tak stejně jsem fungoval v předchozím autě. Jediný co mám v aplikaci je citlivost otvírání, kterou jsem nikdy neměnil.

41D8F9EF-697D-48F8-9F60-E54D465FFCF8.png
 
Back
Top