• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Problém s parkovacímí senzory

Maber

výkonný člen KLANu
234
Dnes se mi stala nepříjemná věc (3 týdny staré auto). Po vyparkování mi na displeji infotainmentu zůstala svítit hláška něco jako "zkontrolujte okolí" a nezmizela ani po ujetí cca 30 metrů. Tak jsem zastavil, zhasnul motor, po chvíli znovu nastartoval a hláška tam pořád byla, displej nešel zhasnout ani přepnout na cokoliv jiného. Dojel jsem domů (cca 1,5 km) a teprve když jsem zaparkoval za domem, znovu vypnul motor a po chvíli znovu nastartoval, tak se to vzpamatovalo. Máte někdo podobnou zkušenost?
 
3 týdny staré auto? Myslím, že bych zajel do servisu, kde jsem ho kupoval a ptal se tam. Pro jistotu, aby byl záznam kdyby se pak stalo něco horšího a tys do někoho třeba nacouval. :confused:
 
Dnes se mi stala nepříjemná věc (3 týdny staré auto). Po vyparkování mi na displeji infotainmentu zůstala svítit hláška něco jako "zkontrolujte okolí" a nezmizela ani po ujetí cca 30 metrů. Tak jsem zastavil, zhasnul motor, po chvíli znovu nastartoval a hláška tam pořád byla, displej nešel zhasnout ani přepnout na cokoliv jiného. Dojel jsem domů (cca 1,5 km) a teprve když jsem zaparkoval za domem, znovu vypnul motor a po chvíli znovu nastartoval, tak se to vzpamatovalo. Máte někdo podobnou zkušenost?
Beta verze software? Nahlásit v servisu, ať je zpětná vazba.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Ja mam zas trochu jiny problem se senzory na nove mazde 3 a to je ze se mi obcas stava ze najednou za jizdy se samovolne vypnou a nelze je znovu zapnout. Pomuze az znovu nastartovani. Vetsinou se stava kdyz jedu trochu sviznou jizdu. V mazde zatim bez reakce pry teprve sbiraji postrehy od majitelu.
 
Ahoj, co jsem zachytil na mazda3revolution foru tak by na podobny problem mel existovat TSB (technical service bulletin) tedy navod k naprave pro servisy. Mela by to resit aktualizace sw. Je to forum spise s US zakladnou a otazka je, jak pruzne si mazda tyhle poznatky se servisy vymenuje u nas... Mne se vypnou nejen senzory, ale cele isense a pomuze take jen znovu nastartovat.
 
Back
Top