• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Promáčkliny na karoserii - opravy, odkazy

Doofer

moderátor
Člen týmu
1 377
... mám tradičně u dětských zadních dveřích přesně na ohybu lemu ve výšce kliky asi 2 ďolíky (předpoklad parkoviště u supermarketů :mad::confused:), z toho jeden je celkem v pohodě, ten druhý je vidět poměrně z dálky.

Nemáte někdo někoho v Praze a okolí, kdo tyhle záležitosti řeší levně a třeba na počkání. Možná by to stačilo nějakým "zvonem" vytáhnout, nevim. Můžu sem lípnout fotky.

Díkes
 
Pánové, nemáte někdo další typ na dobrého lakýru za rozumný peníze v Praze ? Mám promáčklý +lehce prasklý nárazník a lehce promáčklé 5. dveře (na ty se asi vykašlu).
K tomu odkazu co dával Shrk nemám moc důvěru (no disrespect :) )
díky moc
 
K tomu odkazu co dával Shrk nemám moc důvěru (no disrespect :) )díky moc
Jednání s paní/slečnou bylo pravda trochu podivné, ale chlapík to nakonec udělal, samozřejmě bez dokladu. O tom, jaká je to lakovna, to netuším.
 
Tohle jsou na ďůlky a promáčkliny profíci

http://www.karosar.cz/

Ale cenově asi trochu dražší. V práci už nám dělali x aut a výsledek perfektní.
Dělali i moje auto a velká spokojenost.



Send from Galaxy Note 4 using Tapatalk
 
Tohle jsou na ďůlky a promáčkliny profíci
http://www.karosar.cz/
Ale cenově asi trochu dražší. V práci už nám dělali x aut a výsledek perfektní.
Dělali i moje auto a velká spokojenost.
Ondřej Coufal je samozřejmě nejlepší, ale většinou nemá čas a za svůj čas si nechá řádně zaplatit.
 
shr3K: Souhlas, s časem to mají náročnější a jak jsem psal i cenově ke to někde jinde. Holt kdo umí, umí..

Ještě mám jednoho borca u Olomouce, ale to je z Prahy trochu víc z ruky

Send from Galaxy Note 4 using Tapatalk
 
Vinicars bych mozna mohl zkusit v Plzni. Rad bych si nechal srovnat levy dvere. Ale netusim jestli to pujde dobre. Nicmene, az se odhodlam tak dam vedet...
 
Už jste někdo řešil opravnou/retušovací sadu na Red Soul?
Už to mám pokřtěné, bohužel né za jízdy....

Stojím zaparkovaný čumákem kolmo k hlavní silnici a neumím si to vysvětlit jinak, než že od projíždějícího auta odlétl zbloudilý kámen, je tam ale víc "ďubek" . Kdyby byla jedna, ale takový roj meteoritů?
Za jízdy to nemohlo být. V sobotu jsem čistil po jízdě od mušek (je to u světlometu a tam jsem čistil určitě, viděl bych to) a v neděli to tam bylo.
Nebo sousedi? To by ale zase bylo celé dokola, ne? :cool:

Ty menší možná půjdou rozleštit, ten kráter ale budu muset zakápnout a zaláknout....proto se ptám na tu sadu.
Díky
17972788154_8c44d8392e_o.jpg

18409258189_f607c5c5da_o.jpg
 
Originální "lak na nehty" Red Soul běžně používám. Naštěstí toho díky fólii nemusím opravovat moc. Nějaké ďubky na střeše a A sloupcích jsem opravoval.
 
Šmoula je plný drobných promáčklin ala parkoviše u supermarketů :( , bych se nedoplatil kdybych to všechno nechal opravovat + při dalších pár parkování u těhle úža obchodů a byly by tam nové, tak na to dlabu ;) vím, že to nejni zrovna esteticky dokonale, samotného mě to štve. No ale byl bych ještě víc nasr... kdybych to opravil a do 14 dnů tam byly nové. Bohužel v dnešní době je to všem jedno, že někomu promáčkli auto :( hlavně těm blonďatym paním v SUV.
 
Tak mně ani tak nejde o ďubky, jako o to, že se pak posolí a zreznou.
 
Neměli by jste, prosím někdo kontakt na šikovného “důlkaře” z Brna nebo okolí?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Back
Top