• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Prosba k zapůjčení vytápěné garáže na pár hodin o víkendu

Polsonside

rodinný člen KLANu
2 411
Ahoj všem,
našla by se nějaká dobrá duše, která by mi na pár hodin zapůjčila svojí vytápěnou garáž, kde parkuje svého miláčka?
Chtěl bych jen dodělat tlumení dveří, které jsem nestihl před opatřením a k tomu potřebuji vyhřátou garáž na cca 3 hodiny (nechci čekat na jaro, jedny dveře už mám hotové).
Nejlépe Praha nebo blízké okolí.
Samozřejmě zaplatím a předem děkuji.
Asi nejlépe nějaká sobota či neděle.
Email Polsonside@seznam.cz
 
Tak jsem tu zase. Za předešlé zapůjčení ještě jednou moc díky uživateli @romin .
Aktuálně bych potřeboval dílnu se zdvihákem nebo lépe montážní jámou.
Ačkoli se o auto starám až nesmyslně, tak mě minulo sledovat více nápravnici pod krytem motoru a bohužel @Max6 mě upozornil na začínající korozi sotva po 3 letech na neošetřeném místě což zamrzí a bolí mě to za samotné auto. Samozřejmě nehodlám tuto bolístku ponechat osudu a chtěl bych to zbrousit a zatáhnout antikorozí a nátěrem + vosk (pouze napadené části), jedná se o malé části.
Jestliže někdo máte garáž s montážní jámou v Praze či jejím okolí, tak vám budu velmi vděčný za finanční zapůjčení těchto prostor nejlépe na nějaký víkend.
Předem moc díky

20220115_125111.jpg 20220115_125124.jpg
 
Hm škoda. Čekal bych že se tu někdo najde. Tak se hold zařídím jinak.

Mazda 3 BN
 
Back
Top