• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

jiné značky REMA TURBO s.r.o. - opravy turbodmychadel

Max6

mistr Mazdího řemesla
3 163
Tuto firmu ze Strakonic za sebe mohu opravdu doporučit. Naposledy mi opravovali moje osobní turbo Hitachi K0422-882 z M6MPS.
Měl jsem cestu okolo, tak jsem jim ve středu turbo dovezl. Popsal jsem závadu (nižší plnící tlak, viditelný poškození lopatek a únik olejového "aerosolu "do sání). Ve čtvrtek jsem byl telefonicky kontaktován že navíc našli trhliny na housingu teplé turbíny a byly mi navrhnuty možnosti opravy.
V pátek mi volali že je turbo hotový, řekli mi telefonní seznam toho co se na turbu dělalo a předali ho ČP na doručení (v pondělí dopolko dorazilo).
V balíčku s turbem byl další balíček kde byly starý/poškozený díly což beru jako malý bonus.
Turbo vypadá a i funguje jako nový a to všechno za 8500Kč. Za mě naprostá spokojenost jak s jednáním, opravou a i výslednou cenou.
IMG_20190715_155734.jpg IMG_20190724_114045.jpg
 
Back
Top