• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

diesel Repase motoru 2.2 MZR-CD 127 kW

Vov

nový člen
3
Ahoj pořídil jsem mazdu CX-7 2.2 MZR-CD 127 kW po 15 dnech zadřený motor prý kvůli karbonu v sacím koši. Co je potřeba udělat při repasu, abych to neřešil v budoucnu? Vřele děkuji za ochotnou a vstřícnou odpověď.
 
Klika, šály, ojnice, pístní kroužky, výbrus, hlavu zkontrolovat, rozvody, olejové čerpadlo, všechno vyčistit od karbonu a otěru, vstřikovače rovnou nechat zkontrolovat v Denso servisu, nové podložky, turbo zkontrolovat...
 
Otazka zni, jestli to vubec ma smysl. Mozna by vyslo levneji sehnat jetej motor z naky bouracky...
 
Z finančního hlediska bych koupil jetej motor ideálně z bouračky na zadek co se neválel dýl než půl roku někde na vrakáči.
 
Martin tam má pár GH se slušnými km.

Odesláno z mého Mi 10 pomocí Tapatalk
 
Klika, šály, ojnice, pístní kroužky, výbrus, hlavu zkontrolovat, rozvody, olejové čerpadlo, všechno vyčistit od karbonu a otěru, vstřikovače rovnou nechat zkontrolovat v Denso servisu, nové podložky, turbo zkontrolovat...
Vřele děkuji za odpověď a za nejlepší rády, moc jste mně pomohl... Děkují

Martin tam má pár GH se slušnými km.

Odesláno z mého Mi 10 pomocí Tapatalk
Nevím co je lepší?... a jaká by byla záruka? Případně prosím o kontakt. Děkují
 

Podobná vlákna

Back
Top