• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Reproduktory Mazda 3 BL

frtoxd

nový člen
13
Ahojte,

mám v pláne meniť repro na svojej BL 2009. Mám teraz pôvodné repro a pôvodné rádio. Meniť budem asi len vpredu vo dverách a chcem sa vás spýťať aké repro mi odporúčate. Nevyznám sa v elektrike takže Ohm a Watty mi nič nehovoria. Dolu prikladám link na stránku kde je pomerne velký výber repro. Čo z toho je použitelné? Dik icon_75.gif

https://www.ahifi.sk/autoreproduktory-6-x-8/
 
Auto upravujem celé a repro nieje až taká priorita, ale odhadom nejakých 200€ by som do toho zainvestoval, neviem či to je dosť alebo málo, keď to budem robiť tak nech to je skrátka značné zlepšenie od origo reproduktorov. Ak je budget malý tak radšej došetrím na túto úpravu viac. Treba ma len dať do obrazu koľko by to mohlo stáť :)
 
A k tomu teda adaptér z 6x8 na 165mm? Čo sa týka Repro, na aké parametre si sa zameral? Čo je dôležité pri ich výbere? Nech sa do toho dostanem trochu 😁
 
Jj redukce, na ni podložku. Ohledně těch gladenů. V cenové relaci dejme tomu do 7000 Kč (cca 290€) bych za mě řekl, že na rádio z toho co máme, nic nehraje líp.
Rozhodně bych doporučil vytlumení dveří materiálem Comfortmat Viper (jak vnější plech, tak i stahovačku, cca 6ks na pár dveří) to udělá se zvukem (hloubky) dost
 
Jj redukce, na ni podložku. Ohledně těch gladenů. V cenové relaci dejme tomu do 7000 Kč (cca 290€) bych za mě řekl, že na rádio z toho co máme, nic nehraje líp.
Rozhodně bych doporučil vytlumení dveří materiálem Comfortmat Viper (jak vnější plech, tak i stahovačku, cca 6ks na pár dveří) to udělá se zvukem (hloubky) dost
Vďaka za cenné rady!:)
 

Podobná vlákna

Back
Top