1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Ahoj Host,

  dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

Rozjímání na téma BDSM

Diskuzi v 'Mimo téma' zahájil Hyks, 13. 2. 2018.

 1. Hyks

  Hyks člen KLANu

  103
  8
  18
  mmch kdyz uz se bavime o adminech/moderatorech MC... ja bych si tipnul, ze tam vyhranenejsi dominantni/submisivni (D/S) osobnostni nastaveni, pripadne nejaka mira sadizmu, bude hrat nejakou roli. Takze ten spanking neni vubec daleko...

  Zas az tolik interakce jsem s nima nemel, ale nejaky hybny motor toho vseho tam bude...

  ...z toho by byla mimoradne zabavna studie... ti (moderatori) co zbyli vs. ta cast uzivatelstva, ktere to sedne ...

  To neni mysleno jako invektiva, ta distribuce D/S v populaci je cca 20+20%... nicmene zda se, ze to bude cca gaussova krivka. Pokud je nekdo vyhranene D nebo vyhranene S.. a nereflektuje to (nejen) v osobnim zivote... tak jsou z toho pak fakt tragedie a ty lidi bejvaj hodne nestastny.
   
 2. Milda6

  Milda6 rodinný člen KLANu

  962
  336
  63
  Klávesnice snese hodně.
  Věřím; že takové slova by jsi si ani z poloviny nedovolil říct do očí.
   
 3. eko1980

  eko1980 rodinný člen KLANu

  940
  425
  63
  Uprimne vubec nachapu co to tady placa za blbosti...:rolleyes:
   
 4. Hyks

  Hyks člen KLANu

  103
  8
  18
  na tom ale neni nic tajneho ani kontroverzniho :) nakonec cela ta trapna trilogie "Shades of grey" je cca o tom. Akorat oni se nevymanili z klasickeho klise D miliardar a nezkusena S studentka. Pritom to muze byt obracene...

  ze jste o tom neslyseli vubec neznamena, ze "to" neexistuje. Staci googlit. Ja tvrdim, ze tyhle prazvlastni komunity, kde adminove tejraj svoje ovecky stojej za solidni pruzkum a tipl bych si, ze zastoupeni "dominantni (trochu) sadista" bude mezi tamtim adminstvem (bavime se o mazdaclubu.cz -- MC) disproporcionalne vysoke oproti bezne populaci.

  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17187017

  "
  RESULTS:
  Dominant partner was chosen by 13.8% men and 20.5% women, and submissive partner by 36.6% men and 19.8% women. Homosexual partners were chosen by 7.3% men and 12.2% women. The response times for the submissive and dominant stimuli did not differ while for the equal-status stimuli were significantly longer, suggesting that part of subjects with equal-status preferences probably intentionally mask their natural interests."

  https://en.wikipedia.org/wiki/Dominance_and_submission

  + tady mas celkem vysvetlujici clanek od S-slunickarky :)

  http://www.huffingtonpost.ca/delaine-moore/bdsm-relationships_b_6674134.html
   

Sdílet tuto stránku