• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Rozpěry a výztuhy

M3grey

rodinný člen KLANu
2 103
Zdar vážení,

auto už jsem vytlumil a tak mám zase roupy a přemýšlím, čím ho vylepšit. Rád bych ho maličko přitvrdil a zpevnil. Čili napadla mě např. rozpěra do motorového prostoru, nějaké vytuněné stabilizátory, výztuhy... otázkou je, zda to má smysl? Bude to poznat? Nižší pružiny zatím nechci, už takhle vždy nechám pokaždé kus nárazníku na obrubníku.

Kde kdyžtak nakupujete? Díval jsem se po produktech značek Ultraracing, HardRace. Ideálně bych chtěl vše od jedná značky, ať to není jak pojízdný cirkus.

Docela mě mrzí, že např. Powerflex a podobní nevyrábí na tuto M3...
 
Já mám starší verzi toho.
Cena stejná, kupováno také v Escape6.
Co se týče změny jízdních vlastností, mám to už dlouho a nemám jak porovnat s Mazdou bez výztuhy. Navíc mám snížené těžiště o 3 cm Eibachama a adaptivní tlumiče, a rozpěrnou tyč jsem dával jako poslední, takže změna ano, a k lepšímu.
 
Back
Top