• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé RYCHLOSRAZ Praha - středa 5.8. v 19:30 Shell Švehlova

Nový člen sa hlási. :)
Akcia to bola parádna LEDky svietia jedna radosť. Aby to však nebol jednoduchy vstup do klanu tak na Hostivaři prebehol krst ohňom keď som pri štartovaní zistil, že battery is low. :(. Našťastie som ešte stihol zastaviť odchadzajúceho @pjetro, ktorý mal celú výbavu v aute a tak sme spoločne za asistencie jeho tatka priviedli mazdičku k životu a ja si mohol opať vychutnávať biely jas LEDkových svetiel :))
 
@Vitus plánované to nebolo, no o to to bolo zaujimavejšie. :) Ja myslím, že mi to zožrali tie zapnuté xenony :). Nabudúce už teda budú aj parkovačky, @Natural sľúbil :)
 
i tak mi přijde, jestli nemáš slabou baterku ... svítili jsme všichni jak o život
 
No asi áno, cez víkend to dám pod nabíjačku. Ráno som to v pohode naštartoval, tak snáď to ešte dva dni vydrží.
 
Vítej mezi námi @Luko a ať se ti u nás líbí :)
To je teda pěkný z tou baterkou. Ještě, že tam byl ten @pjetro a nemusel si přespávat :))) Mimochodem na parkovačkách se pracuje :)
 
Nový člen sa hlási. :)
Akcia to bola parádna LEDky svietia jedna radosť. Aby to však nebol jednoduchy vstup do klanu tak na Hostivaři prebehol krst ohňom keď som pri štartovaní zistil, že battery is low. :(. Našťastie som ešte stihol zastaviť odchadzajúceho @pjetro, ktorý mal celú výbavu v aute a tak sme spoločne za asistencie jeho tatka priviedli mazdičku k životu a ja si mohol opať vychutnávať biely jas LEDkových svetiel :))


Tak vitaj v klane :) Potom si dorazil domov uz v pohode, to som rad ze to klaplo.

Ja som tak konecne mohol otestovat "nudzovu vybavu" ktoru vozim uz rok v kufri pre taketo pripady, takze aj za mna palec hore :)
 
Jj došiel, baterka sa chytla. No vidíš tak nakoniec ešte dobre, že sa mi to vybilo. Inak by si vozil neotestovanú výbavu v aute ďalší rok :)
 
Back
Top