• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

manuál spálená spojka?

r1c1

člen KLANu
56
Zdar chalani, dnes jsem couval do prudkého kopce k jednomu baráku troufám si tvrdit že sklon okolo 20° a asi 20m. Bohužel málo místa tak jsem musel pomalu a dost to hnát přes spojku. Az jsem byl nahoře byl citit vcelku velký smrad spálení. Auto jsem hned zastavil na rucku a už necouval. Ten smrad byl v autě ještě chvíli cítit. Spojka zabírá po tomhle pořad stejně ale ten smrad se mi vůbec nelibil. jak bych poznal poškozenou spojku? popř mam se něčeho obávat? Gj 2014 140t km 2.0 107kw
 
To spojkove oblozeni ma jistou tloustku a jednim "klouzavym" pojizdenim s prokluzovanim se nespali. Je to spis varovani, abys to priste nedelal...
 
Souhlas. Když jsem míval manuál, holt spojka někdy zasmrděla. Poznal bys to třeba prokluzovaním spojky bez sešlápnutého pedálu. Pokud ti jede auto jak jsi zvyklý, je to v pořádku, ta spojka to unese.
 
Back
Top