• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Špatný kontakt v pojistkách

proton

výkonný člen KLANu
270
potřeboval bych odbornou radu kde hledat, nebo co udělat . Nefungovalo mi světlo na přívěsu a neměl jsem zkoušečku tak jsem vytahoval malě pojistky 5, 7.5 a 10 A abych zkontroloval zda nejsou vadne, všechno je vpořádku , ale ted se mi rožlo DST , když to projedu tak zmizí, ale jal vypnu a znovu nastartuji tak zas sviti. Dale i od toho nejde radio a nezobrazuje se i na infotejmentu innformace a nejde uzamcit auto. Co jsem s tim mohl provést.


edit Vitus: upraven název pro lepší vyhledávání
 
Poslední úprava moderátorem:
Ja bych zkusil jak se rika vystoupit a nastoupit. TZN odpojit baterku, nechat chvili odpojenou, rozsvitit svetla aby se to uplne vybilo, zahsnout svetla a pripojit ... pak jestli je to stejny jako u GY, pak nakodovat dojezdy okynek.
 
díky oběma, po telefonátu s Kubou jsem se vrátil k pojistkám a zjistil jsem špatný kontakt na pojistce osvětleni interiéru, nyni vše jede
 
Back
Top