• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

benzín Spojka kompresoru klimatizace

Magneticz

nový člen
5
Ahoj Všem,

zhruba na kolem dubna jsem zjistil, že mi nejde klimatizace, začátkem května na prohlídce mi vyměnili chladič klimatizace, ale nakonec je prý závada na spojce klimatizace (dil BFD161L10). Problém je, že ani u Car Staru ani v Jeremiášově jsou schopni pouze poslat poptávku na díl a není vůbec jasné, kdy by byl dostupný a vzhledem k tomu, že je léto, tak s malym děckem v zádu, je to blbý.

Dneska mi v Jeremiášově poradili, abych se mrknul klidně po neoriginálu, kde vyjde celý kompresor ještě levněji než ta samotná spojka (16tis).
https://www.automobilovedily24.cz/mazda/6-kombik-gj-gh/59414/10454/kompresor_jednotlive_dily

Další problém co mám, je že ten kompresor, co jsem našel je s omezením do výroby do 09/2013 a já mam, myslím, přesně 09/2013, ale nevím, jak to zjistit., VIN mi ukázal jen rozpětí.

Chtěl bych se vás zeptat, jestli se dá ověřit jestli ten díl pasuje, mají tam 14 dní na vrácení, ale vůbec nevim, jak to chodí. Díky za reakci.

TF M6-
2013,2.5 Benzín,141kw
 
Back
Top