• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Sraz Japonských Aut - Plumlov 13.8.-15.8.2021

Přidáno do kalendáře: 13.08.21, 14.08.21, 15.08.21

Nabster

výkonný člen KLANu
289
Rád bych vás všechny pozval na třetí ročník Srazu Japonských aut v Plumlově.

Datum: 13.8.-15.8.2021
Místo konání: Camping Žralok Plumlov (MAPA) nebo (WWW campu)
Vstup: 250 Kč za auto, vč. cestujících.
50 Kč návštěvnící

Co vás čeká:
Pátek: večerní grilování
Sobota:
9.00 - Soutěže pro děti, HOTWHEELS
12.00 - Drift show
13.00 - Spanilá jízda
15.00 - Soutěže vozidel
17.00 - Akrobacie na motorce
17.30 - Válka značek
18.00 - Soutěže pro účastníky
21.00 - Ohnivá show
21.30 - kapela IMORTELA

Občerstvení zajištěno campem Žralok. Připraveny jsou věcné ceny a poháry pro soutěžící. Výdělek z akce jde na podporu dětského domova Plumlov.

Odkaz na událost na FB.

SJA_Plakát_2021_A5_60jpg.jpg
 
Měl bych takovou prosbu. Na výše uvedený sraz se nám nedaří získat sponzorské předměty od Mazdy, což mi přijde trochu škoda a zároveň smutné. Většina automobilek k tomuto přistupuje s úctou a chápou význam těchto srazů. Jaký efekt asi přinese do podvědomí lidí, když víte, že například Toyota darovala hromadu dárkových předmětů se svým logem, vystavila auta a Mazda v Olomouci řekne, že to není potřeba, že Mazda se prodává sama (a to je slušně přeforumulovaný, než jak to pán z Olomouce řekl) nebo, že nás prostě odmítnou bez důvodu (Brno). Přitom je stojí jen velmi málo...

Takže otázka zní. Neznáte někoho, kdo pracuje v Mazdě nebo je "napojený" na někoho z Mazdy, s kým by se dalo toto pořešit? Fakt je škoda, když skoro všechny japonské automobilky něco dali a Mazda ne. (Btw. ještě sháníme Lexus).

Díky moc! :)
 
Na jméno si už nevzpomenu, ale je to celkem dost možné. o_O Každopádně takové jednání je celkem smutné.

Moc díky, napíšu jim. :blush::rolleyes:

Ještě mi prozraď, to jsou Češi nebo to mám rovnou psát v angličtině? :)
 
jinak AP Brno se prezentuje na Palave o vikend pozdeji, takze tam asi moc zajmu nebude
 
Měl bych takovou prosbu. Na výše uvedený sraz se nám nedaří získat sponzorské předměty od Mazdy, což mi přijde trochu škoda a zároveň smutné. Většina automobilek k tomuto přistupuje s úctou a chápou význam těchto srazů. Jaký efekt asi přinese do podvědomí lidí, když víte, že například Toyota darovala hromadu dárkových předmětů se svým logem, vystavila auta a Mazda v Olomouci řekne, že to není potřeba, že Mazda se prodává sama (a to je slušně přeforumulovaný, než jak to pán z Olomouce řekl) nebo, že nás prostě odmítnou bez důvodu (Brno). Přitom je stojí jen velmi málo...

Takže otázka zní. Neznáte někoho, kdo pracuje v Mazdě nebo je "napojený" na někoho z Mazdy, s kým by se dalo toto pořešit? Fakt je škoda, když skoro všechny japonské automobilky něco dali a Mazda ne. (Btw. ještě sháníme Lexus).

Díky moc! :)
Oslovte importera - ktery ma jen tak mimochodem na každém autě největší zisk vůči vynaložené práci. Nedivte se dealerum preš malé prodeje a zisky z ND nemaji moc navíc aby dotovali....
 
Oslovte importera - ktery ma jen tak mimochodem na každém autě největší zisk vůči vynaložené práci. Nedivte se dealerum preš malé prodeje a zisky z ND nemaji moc navíc aby dotovali....
Díky za tip. Víš kdo je hlavní importér? Zatím jsem zkusil napsat na marketingové oddělení, tak uvidíme. :)
 
Pod tímto názvem by mě nenapadlo to hledat. Díky. I když tam stejně není žádný kontakt. Ale mám aspoň vodítko. :)
Tak to s.r.o. je nově importér (dříve byla organizační složka evropského importéra). Kontakty jsem ti napsal, rozhodně nepiš řediteli. :D
 
Back
Top