• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika stahovanie okien centralom

macrek22

nový člen
3
Zdraivm,
Da sa nejakym sposobom dorobit stahovanie okien dialkovym ovladacom ?
Na starej M6 som to mal a v lete som tuto funkciu celkom vyuzival.
Prekvapilo ma ze to v tejto verzii nemam. Predpokladam, ze by to mala byt len SW zalezitost.
dik
 
Zdraivm,
Da sa nejakym sposobom dorobit stahovanie okien dialkovym ovladacom ?
Na starej M6 som to mal a v lete som tuto funkciu celkom vyuzival.
Prekvapilo ma ze to v tejto verzii nemam. Predpokladam, ze by to mala byt len SW zalezitost.
dik
Ne, pouze SW záležitost to není. Nejde to a o žádném HW modulu navíc nevím.
 
Taky jsem čerstvě přešel z GG na GJ a jelikož jsem za tepla okna stahoval skoro vždy, jsem v tomto ohledu z GJ poměrně zklamaný.
 
o ty okna právě dost jde... O výhodách Webasta vůbec nepochybuju a v zimě si je náramně užívám (bohužel ne na Mazdě) :)
 
Jasně, když otevřu 4 okna vyvětrám výrazně rychleji než jen s pomocí ventilátorů, o tom žádná. Ale okna mohu otevřít jen ze vzdálenosti na kterou funguje klíč a auto s otevřenými okny musím mít pod dohledem, kdežto ventilátory mohu zapnout i když na auto nevidím. Lepší alternativu, jak vyvětrat, jsem u této verze Mazdy nenašel. A potvrzuje to i @shr3k.
Vlastně existuje - přijít k autu a otevřít dveře. Nejlevnější a určitě nejrychlejší :)
 
o ty okna právě dost jde... O výhodách Webasta vůbec nepochybuju a v zimě si je náramně užívám (bohužel ne na Mazdě) :)

Omlouvám se, až teď mi došlo, že se řeší otevření oken a ne vyvětrání zavřeného vozu v létě...
 
já to mám vyřešeno... Webasto :)
Co máš za auto prosímtě? Já mám GL RV 2023 kombika a na webastu mi řekli, že pro moje auto ještě není udělán základ a takže to nejde nainstalovat :( což mě hodně zklamalo teda. S Webastem jsem počítal.
 
Co máš za auto prosímtě? Já mám GL RV 2023 kombika a na webastu mi řekli, že pro moje auto ještě není udělán základ a takže to nejde nainstalovat :( což mě hodně zklamalo teda. S Webastem jsem počítal.
Mám to v podpisu
 
Back
Top