• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Stále svieti kontrolka rezervy paliva

stefano86

nový člen
6
Zdravím vás mazďáci,som tu nový a potrebujem poradiť. Mám taký problém na Mazda 3 BL, ročník 2010, 1.6 MZR. Svietila mi stále kontrolka rezervy v nádrži a v servise zistili,že prestal fungovať potenciometer nádrže tak sa vymenilo celé čerpadlo. Po výmene čerpadla som sa s autom previezol a ukazovalo palivo normálne, auto stálo takmer dva týždne bez pohybu a po včerajšom naštartovaní mi zase svietila kontrolka rezervy. Neviete kde by mohla byť chyba?momentálne mi stále svieti rezerva, ani po dotankovani sa nič nezmenilo. Za každú radu alebo tip Vám ďakujem.
 
Dnes som natankoval plnú nádrž, no podľa ukazovateľa paliva je v nádrži cca trištvrte nádrže, dva dieliky za polovicou, dojazd ukazovalo do 470 km. Mne to príde ako zaseknutý plavák.
 
Vyřešil jsi to nějak? Já sem dnes natankoval plnou když sem měl 3/4 nádrže a ručička se mi ani nepohnula, ani po ujetí nějakých 10km.
 

Podobná vlákna

Back
Top