• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Statická elektřina

Lukas rosprim

nový člen
3
Zdravim vsechny mazďáky Podívej mam problem respektive asi to neni nic zavazneho ale..posledni asi 3 dny dostanu pri vystupovani z auta takovou mrdu ze se bojim auta skoro dotknout uz ? jde o statickou elektrinu cim to je prosimvas zpusobeno a jak se to da resit ?? Z vlastni zkusebosti vim ze to dela vice lidem a nevim jestli jde ciste o obleceni nebo i o neco jineho je to dost neprijemne a rad bych to vyresil dekuji za pripadne odpovedi
 
U mě na to má velkou závislost oblečení, hlavně když si vezmu např šusťáky a nebo mě to dělá jedna sada zimních ponožek :D
 
JJ ponožky na to mají velký vliv, taky už jsem několik párů vyházel do popelnice
 
Ja mam super zimni bundu, kam se pak na me s temi efekty hrabe Dr. Strange. Uz jsem jak magor a kovovych predmetu se vzdy dotykam nejprve jen malym tuknutim prstem. Je jen otazkou casu, kdy pro me prijede Chocholousek...
 
Přesně :D v práci jsme dostali takový desky klekací pod sece aby jsme nebyli na studené zemi, jenže na tom se tak člověk nabíjí že furt dostává od aut rány, takže jsem se vrátil ke starýmu koženkovýmu sedáku ze Škody RTO :D
 
Back
Top